2733
2734
عنوان

غیر از صبر کردن چیکار میشه کرد؟

1233 بازدید | 71 پست

سلام بچه ها. من تقریبا تازه عضو شدم. سومین ماه اقدامم هست، پریودام تقریبا منظمه ، ینی نهایتش 31 الی 32 روزه اس. بیشتر عقب نمیندازم معمولا. الان نسبت به ماه پیش امروز روز 35 ام هست ، دیروز بی بی چک زدم منفی شد. اصلا حالت پریودی ندارم الان. ینی داشتم 10 روز پیش تقریبا. خیلی هم کمردرد و دل درد داشتم. الان فقط شدیدا سینه هام حساس هستن و درد میکنن. به نظرتون غیر از صبر کردن دیگه چیکار میشه کرد؟ اون بی بی چک منفی حتمی بود؟ یا هنوز احتمال اینکه مثبت بشه هست. به نظرتون برم دکتر یا صبر کنم پریود بشم. اگر بخواد مثبت بشه نهایتا تا چند روز بعد از موعد مثبت میشه. ببخشید خیلی طولانی شد. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین فهمیدی غیر صبر و توکل جیکار میشه کرد به منم بگو که مستاصل شدم سر بچه دار شدن فکر میکنم شاخ قول شکستنه خستم کرده دیگه کاری نیست نکرده باشم الان از سرکار تو ماشینم تا خونه گریه کردم دیگه نمیدونم با کی درد دل کنم برا هما تکراری شده غم و غصم .فکر نکنم کاری روی کره زمین مونده باشه نکرده باشم .فهمیدی غیر صبر چیکار میشه کرد به منم بگو که بدونم

ببین فهمیدی غیر صبر و توکل جیکار میشه کرد به منم بگو که مستاصل شدم سر بچه دار شدن فکر میکنم شاخ قول ...

الهی عزیزم. درکت میکنم ، من این سومین ماه اقداممه ، انقدر فکر میکنم بهش که خودم از خودم بدم میاد. میگم ینی چیز مهم تری تو این دنیا نیست! شد شد ، نشدم نشده دیگه ، باز اون روز بی بی منفی دیدم انقدر گریه کردم   

2740
بی بی چک به این زودی مثبت نمیشه، هفته بعد بزن

خب خدا رو شکر مثل اینکه هنوز امیدی هست . مرسی که راهنمایی ام کردید . آخه تو نی نی سایت هر کی رو میبینی یه هفته قبل از موعدش بی بی اش مثبت شده بوده ! گفتم دیگه امیدی نیست حتما 

الهی عزیزم. درکت میکنم ، من این سومین ماه اقداممه ، انقدر فکر میکنم بهش که خودم از خودم بدم میاد. می ...

من سه ساله منتظرم 

سه ساله سر هر پریودم کلی گریه میکنم 

سه بار ivf ام نگرفت 

طب سنتی 

چله بری

دعا نویسی

باطل سحر 

بیورزونانس 

صد تا روش و صد تا دکتر 

تازه دکترایی که من پیششون میرم پرفسور و فوق تخصص 

خیلی هزینه کردم خیلی تلاش کردم خیلی غصه خوردم 

دیگه بریدم بخدا دیگه بچه رو برا شوهرم میخوام حالم ازش بهم میخوره انقدر انتظارشو کشیدمو نشده.گاهی دلم میخواد بمیرم مجبور نباشم تلاش کنم برای کاری که نمیشه .

من سه ساله منتظرم  سه ساله سر هر پریودم کلی گریه میکنم  سه بار ivf ام نگرفت  طب سن ...

قربونت برم ، امید داشته باشی میشه ان شاالله. من بعد دو سه ماه دیگه بریده بودم تا اینکه چند روز پیش تو همین نی نی سایت دیدم یه خانومی بعد از 2 سال و 4 ماه اقدام باردار شده بود، برای اون خانوم که انقدر خوشحال شدم فقط گریه میکردم ، بعدم دیدم من چقدر عجولم بعد از دو سه ماه این طوری نا امید شدم. توکل کن به خدا ، درست میشه ایشاللا 

من سه ساله منتظرم  سه ساله سر هر پریودم کلی گریه میکنم  سه بار ivf ام نگرفت  طب سن ...

غصه نخور هر وقت قرار باشه بشه ،میشه من 7 ساله منتظرم ناامید نباش زندگی کن من اگر غصه مامانم نبود کلا بیخیال دکتر رفتن می شدم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

میگن هر چی بیخیال باشی و بدون استرس بگذرونی روزها رو احتمال بارداری بیشتر ، گفتنش راحته ، عمل کردنش خیلی سخته. ولی اگر واقعا بش این کار کرد خیلی کمک میکنه 

2706