2737
2734
عنوان

مصرف کندر

269 بازدید | 21 پست

بچه ها من ۱۳ هفتمه از امروز شروع به مصرف کندر کردم تا کی باید بخورم؟؟میدونم که یکم دیر شده

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از كجا تهيه كنيم؟ چجوريه خوردنش😕🤔

عطاری روزی یدونه 

فقط مدتش رو نمیدونم تا کی

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
دختر عموی من خورد اما خودش میگه تاثیر ندتشته بیشتر بچه ام بیش فعال شده  من که نخوردم

نمیدونی چه مدت زمانی استفاده کرده؟؟شاید زیاد مصرف کرده؟؟

من خیلی تحقیق کردم در موردش

یکی دو جا خوندم الان چون اسید فولیک مصرف میشه نباید کندور خورد. هر دوش باهم خوب نیس. بیش فعال میکنه. یه جا هم خوندم زیادش باعث لب شکری میشه

من که زیاد نخوردم والا. دکترمم گفت کندور واسه قدیما بوده که خانوم باردار هیچ مکملی نمیخورده🤔

دیگه الله اعلم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2740

دکتر زنان به من گفت مصرف کندر در بارداری خطر بچه بیش فعال رو بالا میبرد من که ترسیدم اصلا نخوردم تو دو تا بارداری هوش بچه ژنتیکی ربطی به اینا نداره وقتی بچت بزرگ شد بده بخوره

من بچه اولم خوردم .بچم مشکل داشت نمیدونم دیگه عللش چی بود اما سر این نخوردم...اما شنیدم میگم دوهفته اول سه ماهگی باید خورد اونم ی عدس اونم جویده شود

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️
من بچه اولم خوردم .بچم مشکل داشت نمیدونم دیگه عللش چی بود اما سر این نخوردم...اما شنیدم میگم دوهفته ...

دو هفته اول سه ماهگی یعنی وقتی سه ماه رو کامل کردیم یا وقتی افتادیم تو سه ماه؟

نخورید بهتره دنبالش نباشین

من ماه سوم بارداریم اندازه یک نخود میخوردم کاش نمیخوردم بچه ام بیش فعال نیست ولی خیلی شیطونه خیلیا 😣نمیدونم چرا میگن بیش فعال نیست به نظر خودم هست😕😑

نخورید بهتره دنبالش نباشین من ماه سوم بارداریم اندازه یک نخود میخوردم کاش نمیخوردم بچه ام بیش فعال ...

من فقط یک هفته میخوام بخورم 

بنظرت نخورم؟؟

2706