2737
2739
عنوان

ترفندهای کدبانویی رو کم کنی+عکس😏😎😂

| مشاهده متن کامل بحث + 66907 بازدید | 461 پست
محلول لوله باز کن بهداشتی فروشیا دارن

عزیزان عزیزان 

توجه فرمایید 

محلول لوله باز کن یه اسید بسیار خطرناکه تو رو خدا تجویزش نکنید بابا نهایت گازتون چربی روش بمونه سلامتیتونو به خطر نندازید 

مخصوصا بچه دارها سریعا از دسترس بچه ها دورش کنید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
این عکس چیه؟

کدوم عکس😲

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما چدن گازم خیلی چرب شده هرچقد میشورم تمیز نمیشه اشتباه کردم انداختم تو وایتکس بدتر شده چیکار کنم ...

عزیزم من این ها را میچینم تو ماشین ظرف شور رو کوتاه ترین مدت میزارم با یه کم پودر  قبل از پایان کار ماشین درش  میارم با فرچه سینگم راحت تمیز میشه

اللهم عجل لولیک الفرج 
2728
من چند تا قابلمه مسی داشتم هرچی میزدم تمیز نمیشد امروز دوقاشق ارد یه قاشق نمک یه قاشق جوش شیرین ونصف ...

داخل قابلمه یا بیرون قابلمه ؟

صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است ،انرا از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید...
من بعد هر بار ظرف شستن با دستمال جادویی رو سینک خشک میکنم ک لک نیفته

منم همینکارومیکنم ولی بازم لک میشه آبمون خیلی جرم داره حتم دارم برای اونه 

خدایاشکررررت خداعیدفطر بهترین عیدی رودادمن پارسال یه بارداری خارج ازرحمی داشتم وخداروشکرامسال یه بارداری سالم دارم خاله های عزیزمیشه برای تودلیم دعاکنیدسالم بیادبغلم اگه میشه برای منتظرانی نی هم ویژه دعاکنید                                        🌹الهم صلی علی محمدوآل محمد🌹
2740
ربطی به زیاد تفت دادن نداره لابد لیموش رو زود ریختی یااا شایدم شنبلیله ی قورمه سبزیت زیاد بوده. برا ...

لطفا از اول تا آخر قرمه پختنت رو بگو خواهر 

من عاشق قرمه ام ولی درست جا نمی افته هزارتا مشکل باهاش دارم

خانما چیکار کنم بعضی مواد که بسته بندی میکنم میزارم تو فریزر بعد موقع استفاده یا پخت بو انجماد گرفته همه ی مواد هم اینجور نیست مثلا کلم پخته شده یا لپه ی پخته شده که گزاشتم خیلی بو انجماد گرفته نمیدونم چیکار کنم که دیگه بو نگیره‌?

خانمها من ماه گذشته كلي ليمو خريدم تو خونه آبش رو گرفتم ولي  بهم نخنديد از تنبلي از چرخ گوشت ر ...

دوسه تا هویج درسته بنداز توش ۲روز بعد درشون کن.  تلخیش کمتر میشه

خداجونم خودت مواظب امیدهای زندگیم باش
منم همین مشکل رو داشتم ..سفید کننده ریختم تو قابلمه ها مثل روز اولش سفید وتمیز شد ..ولی هنوز واسه رو ...

منظورت زیر قابلمه هست که با واکتیس رفته 

کسی تاحالاشعورو با خودش به گور نبرده ازش استفاده کنید .متاسفم واسه بعضیااا😒😒😒😒
خدا نکشت الهی از دستت اینقدر خندیدم اشک میریختم 😂😂😂😂😂😂

خخخخ خیلی مخلصم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
منظورت زیر قابلمه هست که با واکتیس رفته 

نه گلم داخل قابلمه با مایع سفیدکننده پاک کردم.زیرش چندتا لک کوچولو داره که نمیدونم باچی پاک میشه.

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706