2733
2734
عنوان

ترفندهای کدبانویی رو کم کنی+عکس😏😎😂

| مشاهده متن کامل بحث + 66911 بازدید | 461 پست
بچه ها سلام ، یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی نگرانشم.ازتون خواااااهش میکنم برام دعا کنین.دعا کنین د ...

صلوات فرستادم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزيز دلم تو ي اينستا تو يه پيج خانه داري خوندم كه چند نفر اين كار رو كردن شيشه فلاسك تركيده حالا علت ...

والا تاحالا که نشده من توفلاسک ارزون میریزم بشکنه هم خیلی مهم نیست

امضا ندارم انگشت میزنم☝
2731

خانوما کمک!

وقتی رو خوشخواب لکه خون میفته باید چیکار کرد؟ 😱

دیشب افتاده تا الان خشک شده، الان دیدم 😩

مهدخت، ۳۱ ساله، لیسانس معماری، ساکن تهران، الهی مرا آن ده که آن به 😍🙏
استارتر عزیز سینک ظرفشویی من روش رد لکه اب میمونه و سفید بدجور میشه ایا با جلاسنج خوب میشه هرکی بلده ...

توی مایع ظرفشوییت یک استکان سرکه بریز و مخلوط کن

هم بوی بد مواد غذایی رو هم از ظرفات هم از سینک میبره و هم حسابی تمیز و براق میشن 

توی مصرف مایع هم صرفه جویی میشه

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
قابلمه ها سرامیک هم میشه از بس غذا پختم توش سیاه شده زیرشم لکه های قهوهای هرچی میشورم نمیره 

منم همین مشکل رو داشتم ..سفید کننده ریختم تو قابلمه ها مثل روز اولش سفید وتمیز شد ..ولی هنوز واسه روی قابلمه راه حلی پیدا نکردم.

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع)