2733
2734
عنوان

ترفندهای کدبانویی رو کم کنی+عکس😏😎😂

| مشاهده متن کامل بحث + 66911 بازدید | 461 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای درست کردن این شربت به ازای هر یک لیوان بزرگ آب سرد تقریبا یک قاشق غذاخوری سرخالی گل بنفشه و دو سه قاشق غذاخوری شکر رو خوب آسیاب کنین و توی آب سرد بریزین (مقدارشکر رو بنا به ذائقه ی خودتون کم یا زیاد کنین). با چنگال خوب هم بزنین تاگلها کاملا رنگ بدن .حالا با استفاده از یه پارچه ی نخی ِ تمیز شربتتون رو صاف کنین. میبینین که رنگ آبی لاجوردی خیلیییی قشنگی داره. ولی رنگش فرّار هست و به مرور زمان کمرنگ میشه به خاطر حفظ رنگ زیباش اونو تازه به تازه درست کنین.برای اینکه طعم شربتتون خوب باشه میتونین یه مقدار گلاب یا عرق بیدمشک بهش اضافه کنین.
اگر خواستین میتونین به رنگ ارغوانی هم درشون بیارین به این صورت که چند قطره آبلیمو یا سرکه داخل شربتتون بریزین ولی فقط چند قطره چون اگر زیاد باشه شربت رنگشو کاملا از دست میده.
امیدوارم درست کنین و لذت ببرین
نکته: اگر از آب گرم استفاده کنین رنگ گلها خیلی خیلی سریع از بین میره

ریپلای دوست داروم😄

تخم شربتی و خاکشیر رو با مقدار مناسب آب گرم میزاریم خیس بخوره.
چون از آب گرم استفاده میکنین خیلی زود عمل میاد.
بعد داخل قالبهای کوچیک یخ بریزین و بزارین فریزر تا یخ بزنه.
من از قالبهای سیلیکونیه شکلات استفاده کردم.
یه شربت با ترکیب آب و گلاب و شکر و آبلیمو درست کنین و چند تا از این یخها رو داخلش بندازین و نوش جان کنین.
برای هر نوع شربتی میتونین از این یخها استفاده کنین لزومی نداره حتما شربت آبلیمو باشه.
من همه یخها رو ازقالبشون جدا کردم و داخل یه ظرف دردار ریختم و گذاشتم فریزر تا هر وقت دلم خواست آماده داشته باشم.

ریپلای دوست داروم😄
2731

#پذيرايي_عصرانه

نان تست هارو بُرش بده داخل رو با سالاد الويه پر كن و با پيازچه پاپيون بزن و يه ديس شيك بچين

#لقمه_هاي_مهموني
#تولد

اگه باز خواستید از این چیزا اطلاع بدید.میزارم براتون🙂😚

ریپلای دوست داروم😄
🍽 #ترفند های کدبانو ⁉️چطور پیازداغ مجلسی سرخ کنم 👌🏻 بروی پیازهایی ک قصد سرخ کردنشان را دا ...

این اشتباهه راهش اینه که قبل سرخ شدن تو آب جوش بریزی .بعد آبکش کنی و سرخ کنی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
من گازم بخاطر گذاشتن قابلمه سنگین تر روش زرد شده صفحه گازمم استیله نمک و آبلیمو ریختم پاک نشد چجوری ...

با سیف کرمی امتحان کردی؟

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️