2737
2734
عنوان

شقاق سینه وحشتناک

1116 بازدید | 40 پست

دیگه دارم میمیرم توروخدا به دادم برسین هر کسی که بلده دوماهه زایمان کردم از روز سومه زخم سینه دارم که بعد تب و لرزی که کردم زخمام بدتر شد و کم کم کل گوشت نوکش ریخت.الان که به پسرم شیر میدم انگار یه تیگه زخم رو داره میخوره اصلا نوکی برام نمونده همش زخمه و به شدت میسوزه. از همه پمادا و راه ها استفاده کردم دیگه خسته شدم. فقط جوش شیرین یکمی دردشو کمتر میکنه . کسی راه حل خوبی نداره . که زودتر این زخم ها خوب شه حتی یک ماهم دیگم طول بکشه من راضیم فقط بیشتر نشه این زخم ها رو میبینم از خوب شدنش نا امید میشم 

دكتر رفتي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چرا دكتر نميري!!

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدتر از زخم نوک ها ، هاله ی دورشه که نازک شده و میسوزه ... کارم شده گریه و فریاد . از وقتی جوش شیرین استفاده میکنم درداش قابل تحمل تر شده اما زخم ها اصلا فرقی نکردن

چه بد چرا داروها اثر نکرده؟ حالا من شنیدم که با شیر خودت بشوریش زودی خوب میشه عسل هم امتحان کن بزن روش بمونه شاید خوب شه چه سخت😔یه وقت دهن بچت آفت نزنه 

الهی...گاهی...نگاهی...
2740
نرفتم والا میگن دکترم بری همین پمادا رو میده

وااا

دكتر برو 

همين پمادا رو بده اصلا

حداقل بهت ميگه چيكار كني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706