2752
2734
عنوان

شقاق سینه وحشتناک

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 40 پست

عزیزم منم همینجور‌شدم ولی اصلا نمیتونسنم شیر بدم.با هر مک بچه من یه جیغ بنفش میکشیدم.دیگه دیدم سختمه با پمپ شیر میدوشیدم و بعد با شیشه بهش شیر دادم.

روی سینمم مرتب با کره چرب میکردم و بعد از هر بار دوشیدن با آب گرم میشستم و از شیر خودم میدوشیدم میریختم روی زخم میزاشتم در مجاورت هوا خودش خشک بشه.بعد ده روز خوب شد و تونستم با سینه شیر بدم.

وقتی مبخوای شیر بدی باید هاله قهوه ای کامل تو دهن بچه قرار بگیره وگرنه زخم میشی دوباره

شیرتو زدی بهشون؟ کرم شقاق زدی؟ اگه جواب نداده حتما برو دکتر

اره کارم شده با شیر خودم خیس نگه داشتنش. نمیدونم پرسیدم از چند نفر که دکتر رفتن همین پمادای موستلا و هیدرودرم و اینارو زدن منم گرفتم زدم اصا فرقی نکرده . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چرا زودتر نیومدی تاپیک بزنی دختر خوووب

منم همون اول تو بیمارستان که نازک و ملتهب شد بخش نوزادا اومدن بهم گفتن هیچی نزنم فقط بعد از اینکه نی نی شیرشو خورد ،‌یکم از شیرمو بگیرم با انگشتام بمالم به نوک و هاله سی نه هام،‌من ولی هر روز صبح دوش میگرفتم تا تسکینش بده و بعد دوباره شیرمو می مالیدم. همون دو سه روز اول خوب شد. اینکه شقاق رو هم خوب می کنه یا نه ی زنگ بزن بیمارستانی که زایمان کردی بخش نوزادان بپرس

یکم هم گله کن که چرا یادشون رفته از اول بهت یاد بدن

2731
اره کارم شده با شیر خودم خیس نگه داشتنش. نمیدونم پرسیدم از چند نفر که دکتر رفتن همین پمادای موستلا و ...

خب اینا رو نباید میزدی چون لابلای سلولهای پوست می مونه و با مک زدن وارد معده نی نی نازت میشه

به من که گفتن حتی برا دوش گرفتن به اطراف نوک شوینده هم نزن و ممنوعه

وای چرا زودتر نیومدی تاپیک بزنی دختر خوووب منم همون اول تو بیمارستان که نازک و ملتهب شد بخ ...

اره متاسفانه کسی بهم نگفت من چون نوک سینه ام فرورفته بود تا چند روز فقط شیرمو دوشیدم دادم به پسرم. بعدش از هزار راه استفاده کردم که نوکش بیاد بیرون واسه همون خیلی نازک شد و بعدش هم زخم

2740
اخه دکترم برم میگه به بچت شیر نده تا چند روز منم دلم نمیاد

تنها چاره ت همینه ک من گفتم.ناچاری چند روز با شیشه بدوشی بهش بدی تا زخمت التیام پیدا کنه.وگرنه عفونت میکنه دردش بیچاره کننده س.

اگر با شیشع نخورد با قطره چکون کم کم بده.یکی دوهفتع رعایت کنی خوب میشی 

منم مثل توبودم انواع پمادهاوراه حل هاروامتحان كردم فقط يه چيزجواب دادپمادبتامتازون بگير روي نوك سينت كاملاماساژ بده بعديه تيكه كاغذ برازروش وسوتين بپوش وسه چهارساعت اون سينه رونده بخوره وهروقت خواستي بده بخوره كاملابشوروبعداينكه خورددوباره تكراركن برامن فقط اين جواب دادالبته بايددوروزبزني تاكاملاخوب بشه

كاش زمان به عقب برميگشت
عزیزم با جون و دل درکت میکنم مال منم اینطوری بود کلا امیدی به بهبودش نداشتم رفتم دکتر گفت تنها راه چ ...

اره منم به این نتیجه رسیدم وقتی خشک باشه دردش کمتره بخدا قبل اینکه بچم بخواو شیر بخوره گریه های من شروع میشه 

واي تو ديگه كي هستي دوماهه داري زجر ميكشي نميري دكتر😳😳😳حاضري خودتو زجر بدي نري دكتر خانم باهوش دكتر بري فوري درمان ميشي زن همسايمون همينجور بود رفت دكتر خوب شد

نگران نباش ....وقتي اميد اول واخرت خداست🙏
اره متاسفانه کسی بهم نگفت من چون نوک سینه ام فرورفته بود تا چند روز فقط شیرمو دوشیدم دادم به پسرم. ب ...

کاش مادرا به دختراشون بعضی چیزا رو بدون خجالت بگن

این روزا خیلیا عمل می کنند تا نوک سین ه هاشون برجسته بشه. ولی همانطور که روابط زناشویی در عین لذت و آرامش طرفین باعث بارداری و بقای نسل میشه همونطور راحت ترین روش برجسته شدن نوک سی نه برای زمان مادر شدن،‌مکیدن توسط همسره که هم باعث تحریک زن برای معاشقه  و رابطه س هم به مرور نوکها بزرگ و برجسته میشن. منتها در دوران بارداری این عمل ممکنه ایجاد درد زایمان بکنه که باید پرهیز کرد.

واي تو ديگه كي هستي دوماهه داري زجر ميكشي نميري دكتر😳😳😳حاضري خودتو زجر بدي نري دكتر خانم باهوش دك ...

واقعا خودمم موندم چرا نرفتم دکتر. از بس هی گفتم امروز خوب میشه فردا خوب میشه و راه های مختلفو امتحان کردم.البته به متخصص اطفالی که پسرمو میبرم گفتم اونم گفت باید صبر کنی و همین پماد هیدرودرمو گفت و دهن پسرمو چک کرد و گفت برفک نداره