2752
2734

رفته بودیم مراسم پسر دایی بابام 

بعد که برگشتیم نگو اون یکی پسر دایی بابام  از منو دخترعمم عکس گرفته بدون اینکه ما بفهمیم 

بعد اومده ب دخترعمم پیشنهاد داده اینم قبول نکرده بعدش ایشون این عکسو فرستاده به دخترعمم تو این عکس منو دخترعمم بودیم من به مامانم گفتم ولی اون می‌ترسه به مامانش بگه چون اوه بگه خون راه میافته این وسط پسر عموم فهمیده میگه برم اونجا پدرشو درمیارم 

حالا موضوع اصلی اینه ک چجوری به بابام بگم چون مطمعنم خون ب پا میشه از اینطرفم اگه نگم بهش بعدا از یکی دیگه بشنوه بدتر میشه  واقعا موندم چیکار کنم آخه اونا  خیلی حرف در بیار هستن 

اصلا عکسو نشون بده برای خودش بد میشه نه شما چون خب فامیل هم تو اون عروسی بودن دیگه مشخصه شما کار اشتباهی نکردین اون پسره خودش ابروش میره تو این موردم شما به مادرتون گفتین بذارید مامانتون تصمیم بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا عکسو نشون بده برای خودش بد میشه نه شما چون خب فامیل هم تو اون عروسی بودن دیگه مشخصه شما کار اشت ...

تو اون عکسی ک گرفته فقط نصف صورت من با صورت کامل دخترعمم افتاده 

یع عکس خون و خونریزی نداره  اگه تو عروسی مختلط بی حجاب هستید هر ان ممکن هر کسی عکس و فیلم بگیر ...

مختلط نبود پوشیده بود لباسم ولی چون راه دور بودیم اخرای مراسم رفتیم پیش آقایون 

والا اون پدری که من دارم خون ب پا میکنه 

تو اون عکسی ک گرفته فقط نصف صورت من با صورت کامل دخترعمم افتاده 

خب؟ چ فرقی داره الان تو خیابون داری راه میری یکی ازت عکس بگیره مگه تقصیر توعه؟ بهرحال اون اقا حق نداشته ازتون عکس بگیره فکر کنم حتی بشه قانونی شکایت کرد ولی خب با مادرت مشورت کن به پدرت بگین یا ن

خب؟ چ فرقی داره الان تو خیابون داری راه میری یکی ازت عکس بگیره مگه تقصیر توعه؟ بهرحال اون اقا حق ندا ...

خیلی ترسیدم  بخدا ولی به مادرم گفتم به پدرم بگه ولی چیزی نگفته  هنوز هم پدر من به شدت عصبیه هم پدر دخترعمم یعنی بفهمن واویلا 

نمی‌دونم اما شاید منطقی رفتار کنند . منم بعضی جاها انتظار داشتم داداشم کلی سرم غر بزنه اما در عوض طرف منو گرفت . به هر حال کار اتباعی نکردیم که 🌱

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
خیلی ترسیدم  بخدا ولی به مادرم گفتم به پدرم بگه ولی چیزی نگفته  هنوز هم پدر من به شدت عصبی ...

نمیدونم ولی واقعا ماجرای خاصی نیست صرفا عصبی بودن پدر شما داره بغرنجش میکنه ان شا الله بخیر و خوشی تموم شه

نمی‌دونم اما شاید منطقی رفتار کنند . منم بعضی جاها انتظار داشتم داداشم کلی سرم غر بزنه اما در عوض طر ...

مطمعنم که منطقی رفتار نمیکنه بابام  البته با من نه ها با فامیلشون میترسم هم پدرم بفهمه  هم پدر دخترعمم یعنی واویلاست 

فعلا پسر عموم فهمیده میگه پدرشو درمیارم 

مطمعنم که منطقی رفتار نمیکنه بابام  البته با من نه ها با فامیلشون میترسم هم پدرم بفهمه  هم ...

انشالله که به خیر میگذره . خیلی آدم بیشعوری بوده که عکس گرفته . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
انشالله که به خیر میگذره . خیلی آدم بیشعوری بوده که عکس گرفته . 

بخدا از سر و روش میباره که چه آدمی هستش  ولی نمیدونم چجوری عکس گرفته ک تنها من و دخترعمم افتادیم  و هیچکدوم نفهمیدیم کی عکس گرفته

بخدا از سر و روش میباره که چه آدمی هستش  ولی نمیدونم چجوری عکس گرفته ک تنها من و دخترعمم افتادی ...

واقعا که متاسفم برای همچین آدمایی . خودش خواهر نداره ‍؟ 

ای خداااااا 

2706