2733
2734
عنوان

دخترم ۱۰ سالشه براش گوشی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 114 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشی بخری دیگه ورودش به شبکه های اجتماعی رو نمیتونی ندید بگیری 

خواهرزاده های من هر دو تو همین سن خریدن هر دو از درس و زندگی افتادن یکی الان شماره چشمش شده ۳ !!!

چه کاریه وقتی میشه از یه راه دیگه وارد شد 

من پارسال وقتایی که دوست داشت گوشیمو میدادم تو کلاس استفاده میکرد 

براش توضیح دادم وقتت تلف میشه و ..

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731

بنظرم با دخترت منطقی حرف بزن . از خطرات بگو از احتمالات اتفاقات و همچی . بعد بزار استفاده کنه ولی نه از همه چیز مثلا اینستا واقعا فضای بدیه . بچهای الان که می‌بینید خیلی باهوشن . بچه ای که یاد بگیره و براش عادی بشه دیگه تو سال های آینده براش جذابیتی نداره و درس میخونه . اگه هم زیاده روی کرد یا کاری کرد که عصبانی شدید گوشیو تو مرحله اول نگیرید . صحبت کنید باهاش . باور کنید بچها با صحبت خیلی بهتر میفهمن 

به نظرم الان خیلی زوده.پسرمنم ۱۱سالشه یه گوشی ساده براش خریدم وبهش گفتم گوشی هوشمندهدیه تولد۱۶سالگیته قبل اون اجازه نداری.اونم قبول کرده.وفعلاداره ازگوشی منوباباش استفاده میکنه وقتایی که لازم داره.

2740

تبلت 

ک ب نت و سیمکارت وصل نباشه 

براش بازی نصب کن و... 

کم کم خودت نت وصل کن براش

اول ی برنامه 

بعدا ی برنامه دیگ

حواست باشه بهش 

چیزی و یا فیلمی از گوشین بیار نشونش بده یا بگو نشونم بده

ولش نکن

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 

وایی نه اصلا 

این اشتباهو نکن 

همه دارن ولی همه به غلط کردن افتادن

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2706