2752
2734
عنوان

دخترم ۱۰ سالشه براش گوشی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 114 پست

همه دارن که دارن  شاید اشتباه می‌کنند  ما که نباید طبق همه پیش بریم عزیزم 

گوشي  خودت و تایم  بگذار براش   

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به هیچ وجه برای دختر و پسرم تا قبل از نهم گوشی نمی خرم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
خوب میترسم از درس هم بیفته...

ببین بچه ای که از بچگی بدونه که چی درسته و چی غلطه دیگه تو تایم درس درسشو میخونه . ولی اگه مثلا ۱۳ سالگی براش بخری خب براش تازگی بیشتری داره و خب تو اون دوره ممکنه کار های خیلی عجیب تری بکنه 

من خودم بابام برام خیلی زود گوشی خرید ولی اگه برگردم عقب میگم نگیر نمیخوام چون خیلی آسیب دیدم بابتش با اینکه خانواده خوبی دارم و حواسشونم بود

نگید همه دارن خب الان دارید وضع همه و جامعه رو میبینید خودتون بچه ای که نهایتا ۱۲سالشه نمیتونه خوب و بد رو تشخیص بده شما به عنوان بزرگتر باید این کارو بکنید

این سن برای داشتن گوشی مستقل مناسب نیست

نه نه نه

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
شما کی برا بچه ها تون گوشی خریدین؟ تبلت چی؟ تبلت خوبه؟

من خودم کلاس هشتم بودم برا بار اول گوشی خریدم 

فعلا زوده برا بچت بزار چن سال دیگ

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
چرا ازچه نظر؟ بدون سیم کارت فقط بازی داشته باشه هم بده؟

این روزا بدون سیم‌کارت هم از طریق ایمیل و اینا هم وارد برنامه ها میشه شد 

بدبختش نکن بعدا ازتون تشکر هم می‌کنه 

ولی اگه توی یه جمعی همه گوشی داشتن گوشی خودتون اشکالی نداره بهش بدین 

خدایا شکرت❤️خودت برام بساز🌱خوب مثل خودت❤️

بیل گیتس خودش تا ۱۵ سالگی به بچه هاش اجازه نمیداد گوشی داشته باشن...شما میگی واسه اوقات فراغتی ک خواهد داشت تو تابستون...اگه از الان بخواد فراغتشو با گوشی پر کنه دیگه سن بلوغ و بعدش چی قراره بشه...عقل سلیم میگه بچه گوشی احتیاج نداره تو این سن ...همون نعایب شبکه های مجازی‌که فرمودید به کنار خودش هزار‌و یک عیبه اگر مثلا به شکل اتفاقی همین سایت رو دید و صد جور سوال به ذهنش اومد چی؟ تازه این سایت تحت قوانینه و احتیاج به فی..لتر شکن و غیره نداره بقیه جاهایی که میتونه بره که بماند...نه ددست نیس ولی بازم نظر خودتونه

دخترم ۱۱ سالشه ، تبلت داره بدون سیمکارت ازش استفاده میکنه نیاز به نت داشته باشه با نظارت و اجازه از خودم ، از گوشی من استفاده میکنه ، برای سرچ هم فقط از گوگل کیدز استفاده میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2706