2737
2734
عنوان

منو مادر شوهر

330 بازدید | 26 پست

بچه ها من هر وقت خونه مادر شوهرم ميرم اينقدر عصبي و كلافه و ناراحت ميشم كه نگو  انگار اصلا دل نداره انگار غير از بچه هاش كسيو دوست نداره اصلا ،هيچ كس براشون مهم نيست اونا يه شهر ديگه ان ماهم يه شهر ديگه فقط خدارو شكر ميكنم كه از شون دورم ودير به دير ميبينمشون ولي هر روز زنگ ميزنه به همسرم آمار دقيق زندگيمونو ميگيره خيلي خسته ام از دستش خودشم كه هر وقت مياد خونمون يك هفته ميمونه و به همجا سرك ميكشه و از همه كاراي زندگيمون سر در مياره ديروز بعد از چند هفته رفتم خونشون داشت به همسرم ميگفت ماهم يه خونه كنار خودتون پيدا كرديم مي خوايم بيايم پيشتون اينقدر اعصابم خورد شد كه نگو نميدونم چيكارش كنم اينقدر قربون صدقه همسرم ميره كه همسرمو توي مشتش ميگيره همش پيش ما ميگه من مريضم من شبا تا صبح نمي خوابم من قند و فشار خون دارم ولي هميشه به گشته و به خورد و خوراكش خوب ميرسه ديگه اينقدر از دستش گريه كردم كه نگو 

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای کابوس منم اینه مادر شوهرم بیاد شهر ما زندگی کنه😲😲😲

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  
2742
مگه چیه بزار قربون صدقه بچش بره مگه خودت قربون صدقه بچت نمی ری پسرشه دلش می خواد خودشو واسه پسرش لوس ...

اي خواهر تو قربون صدقه بچت ميري فقط به خاطر حس مادريت ولي مادر شوهر من قربون صدقه بچش ميره فقط به خاطر اينكه بتيغونش

مگه چیه بزار قربون صدقه بچش بره مگه خودت قربون صدقه بچت نمی ری پسرشه دلش می خواد خودشو واسه پسرش لوس ...

قربون صدقه داریم تا قربون صدقه😐این قربون صدقه ها فقط واسه خر کردن طرف بکار میره😏

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  

ميگم حكمت نخوابيدن مادرشوهرا چيه؟ چرا همش سعي دارن بگن ما شب تا صبح نخوابيديم😐

مادرشوهر من همش ميگه ديشب تا ٤ بيدار بودم تا رفت چشام گرم شه اذان شد نماز صبحو خوندم و ديگه نخوابيدم😏 انگار با يه مشت گاو طرفه😒

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2740

به خدا من ١٩سالمه ولي مريضي اعصاب و روان گرفتم از دستش اون جاريم هم هست ديوار به ديوارشونه ولي كاري به اون نداره فقط چسبيده به زندگي من

ولی یه چیزم بگم هااا من کلا موضع خودم رو مشخص کردم هم واسه همسرم هم واسه خواهر شوهرام و مادرش.میدونن کلا من از اینه کنار هم باشیم و تو یه خونه تو یه کوچه بدم میاد واسه همین هم زیاد حرفشو نمیزنن

ميگم حكمت نخوابيدن مادرشوهرا چيه؟ چرا همش سعي دارن بگن ما شب تا صبح نخوابيديم😐 مادرشوهر من همش ميگ ...

مادر شوهرمنم اینو میگه ولی وقتی ما اونجاییم کلا خر و پفش رو هواست😐

وااای هلی جون منم همین حرف تورو

توی تاپیک بغلی زدم همه عروسهای بدجنس نی نی سایتی ریختن سرم😂😂

ميگم حكمت نخوابيدن مادرشوهرا چيه؟ چرا همش سعي دارن بگن ما شب تا صبح نخوابيديم😐 مادرشوهر من همش ميگ ...

مادر شوهر من همش چشمش به اتاقی هست که من وشوهرم خوابیدیم برای همین کم خوابی می کشه بنده ی ناحق خدا.

به خدا من ١٩سالمه ولي مريضي اعصاب و روان گرفتم از دستش اون جاريم هم هست ديوار به ديوارشونه ولي كاري ...

حتما بچه اخره شوهرت🤔

منم به خاطر همسرم مجبورم تحمل كنم اخه بنده خدا همسرم خيلي خوبه از همه لحاظ جلو منم طرفدار مامانش ايناست ولي زنگ ميزنه بهشون ميگه اينقدر زن منو اذيت نكنين فقط به خاطر اونه كه بعضي وقتا به روي خودم نميارم چون خيلي تنهاست و هيچ پشتوانه ايي نداره

2706