2733
2739
عنوان

منو مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 26 پست

عزیزم باور کن بیاد تو شهر شما راحت میشی.چون دیگه نهایتا ی شامی ی نهاری بیاد خونه ت.دیگه ی هفته نمیاد بمونه خونه ت

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اي خواهر تو قربون صدقه بچت ميري فقط به خاطر حس مادريت ولي مادر شوهر من قربون صدقه بچش ميره فقط به خا ...

عزیزم مهربون تر باش عیب نداره مادرش ازش پول بگیره که منم خرج مادرشوهرمو می دم یه دفعه هم نمی دونم چرا از شوهرم پول خواست شوهرمم نداشت پلاک زنجیری که بابام بهم دادو فروختم واسه پسرش زحمت کشیده ازش انتظار داره تو هم بعدها از پسرت انتظار داری به فکرت باشه آنقدر سخت نگیرین😉

عزیزم باور کن بیاد تو شهر شما راحت میشی.چون دیگه نهایتا ی شامی ی نهاری بیاد خونه ت.دیگه ی هفته نمیاد ...

ديگه هر روز اينجاست منم مي خوام بزارم باردار شم اينم همش ميگه شما بچه دار شدين خودم بزرگش ميكنم خودم تربيتش ميكنم منم اصلا دلم نمي خواد اين بچمو بغل كنه

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
2731
نه اتفاقا اينا سه تا برادرن اينم بچه وسطيه

کلا تجربه نشون داده بچه ای که بیشتر توجه میکنه به خانواده بیشتر بهش میچسبن.

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  
وااای هلی جون منم همین حرف تورو توی تاپیک بغلی زدم همه عروسهای بدجنس نی نی سایتی ریختن سرم😂😂

😂😂واقعا عروسا چرا اینجوری شدن ضد مادر شوهر شوهرم خیلی به مادرم احترام می زاره منم وظیفه می دونم بهش احترام بزارم 

عزیزم مهربون تر باش عیب نداره مادرش ازش پول بگیره که منم خرج مادرشوهرمو می دم یه دفعه هم نمی دونم چر ...

منم مشكلي ندارم ولي همسرم يه خاله داره كه توي شهر ماست از همسرش به خاطر اينكه بچه دار نشده جدا شده همسر منم از بچگي پيش خالش زندگي كرده و خودش از پونزده سالگي كار كرده و پدر مادرش هيچ خرجي بهش ندادن الان كه همسرم دستش خداروشكر به دهنش ميرسه هم خرج كامل خالشو ميده هم خرج مادرش با اينكه پدر شوهرم  خيلي وضعش خوبه ولي مامانش از همسر من انتظار خرجي زندگيشو داره ولي درك نداره بابا اين هر ماه يك ميليون داره فقط كرايه خونه خالشو ميده بماند به خرجي خونش

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
عزیزم مهربون تر باش عیب نداره مادرش ازش پول بگیره که منم خرج مادرشوهرمو می دم یه دفعه هم نمی دونم چر ...

من واسه مادرشوهرم خیلیییییی خوب بودم.حاضر بودم جونمم واسش بدم با اینکه دوتا دختر دیگه ش اینجان(من و دوتا خواهر شوهرامو و مادرشوهرم تو یه شهریم)من تموم کاراشو انجام میدادم.ولی دیگه جوری شد که رسید ب سوءاستفاده کردن.ارزش نداره ب نظره من اسه مادرشوهر خیلی خوبی کنی چون با یه کار اشتباهت همه خوبیاتو فراموش میکنه و ... .خداروشکر شوهرمم ذاتشو فهمید الان دیگه یه ماه یه بار بزور میریم خونشون فقطم یه احوالپرسیه کل حرفمون

کلا تجربه ثابت کرده مرد همونقدر که بفکر خانواده خودش باشه میشه روش حساب کرد ....اگه الان بد پدرو مادر رو گفت و لهشون کرد بدونید یه روز با شما هم همون کارو میکنه نمیگم الان اما زندگی یه گستره سی ساله است و بیشتر .

ديگه هر روز اينجاست منم مي خوام بزارم باردار شم اينم همش ميگه شما بچه دار شدين خودم بزرگش ميكنم خودم ...

خب نمیشه تا آخرعمر حرص بخوری که عزیزم.بهتره مودبانه بشینی موضع خودتو واسشون روشن کنی.شاید اونا فکر میکنن تو دوست داری همش کنارت باشن

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔