2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی دنبال بازیشم پیدا نمیکنم

قبلا با ایکس باکس بازیش میکردم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
Sims همون بازی کارای روزمره رو میگی

آره 

بازی میکردی ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خیلی دنبال بازیشم پیدا نمیکنم قبلا با ایکس باکس بازیش میکردم

بازیش که هست 

اگه دستگاهتو آپدیت نکرده باشی میتونی هکی بریزی

اگر آپدیت کردی هم بلو ری بازیش هست 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
 بازیش که هست  اگه دستگاهتو آپدیت نکرده باشی میتونی هکی بریزی اگر آپدیت کردی هم بلو ری ...

از کجا دان کنم

تو گوگل پلی بود ولی کیفیتش جالب نبود

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
از کجا دان کنم تو گوگل پلی بود ولی کیفیتش جالب نبود

منظورم پلی استیشنه 

باید دیسک بازیشو خرید . دانلودش فقط دمو هست 

منظورم پلی استیشنه  باید دیسک بازیشو خرید . دانلودش فقط دمو هست

اها نه دیگه ندارم پلی استیشنو

2706