2737
2739
عنوان

کارهای خنده دار تو خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 9293 بازدید | 78 پست
ی بار چند سال پیش.ساعت چار پنج صبح ی مزاحم زنگ زد خواب بودم گوشی رو برداشتم داشتم باهاش حف میزدم یهو ...

😂😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
اینا که کار نیست اتفاقه😁

اوه شما فکرت کجا رفت شیطون😂😂😂

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار شوهرم نصف شب بیدار شد با لبه پتو یکم منو باد زد بعد خوابید😐

2731

پدر شوهرم یه باغ دارن بعد اسم باغبونشون حسنه یه شب خواب بودیم شوهرم صبحش رفته بود پیش باغ سر بزنه بعد خاب خواب بود منم سرم تو گوشیش یهو گفت حسن اون درختا حرص نیست من فک کردم بیداره گفتم چی میگی دوباره گفت حسنننننن مگه نمیگم اون درختارو هرس کن منم گقتم نمیخام هرس کنم حالا اونم جواب میداد تو خواب وایی مرده بودم از خنده دوباره گفت نمیخوای هرس کنی؟؟؟ منم گفتم نههههه 

زد تو گوشم, 😲

بعد خودش بیدار شد گفت الهی بمیرم چی شدی منم گفتم درددد برا چی میزنی میگه نفهمیدم که

براش توضیح دادم میگه خوب عزیزم هرس میکردی تا نمیزدم, 😂😂😂😂😲

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

من ی سری نصف شب گرمم شده بود از خواب بیدار شدم ضوهرمو بیدار کردم دادو بیداااااد ک کولرووووو روشن کنننننن و اشاره میکردم ب کمد اصن کولری درکار نبوده 😕

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
عزیزم توی روز اینجور نیست اصلا😂😂 نمیدونم چ کابوسی میبینه که دیگه به وجود منم قانع میشه😐🤣😂😂😂😅

😂😁😂تا باشه از این کابوسا

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

همسرم تو کار ساختمانه یه بار خواب بود منم خونه رو مرتب کردم رفتم بخوابم همین که دراز کشیدم گفت کجا سیمان ها رو خالی کردی وای همینجوری موندم دیدم خوابه گفتم اره خالی کردم گفت پس یه ساعت اضافه کاری بنویس      

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2738

من تو خواب بالش و پتو  وهرچی کنارم باشه جمع میکنم یه گوشه بعد عین کارتون خوابا تا صبح رو زمین خشک بدون پتو وبالش میخابم😁😁😊😊😊😊

بنطرتون خوب میشم😅😅😅

❤️💫یارَفیقَ من لا رَفیقَ لَهُ 💫❤️. 🥀

دوماه بود ازدواج کرده بودیم یه شب دیدم شوهرم داره تو خواب حرف میزنه خوب گوش کردم دیدم میگه.. کارمندا رو مرخص کن گوسفندا رو هم ببر چِرا...😑😑😑😁😁😁😁🤣🤣

فرداش هرچی بهش گفتم زیر بار نرفت الان چهارسال از ازدواجمون میگذره همون شد اولین و آخرین بارش

پدر شوهرم یه باغ دارن بعد اسم باغبونشون حسنه یه شب خواب بودیم شوهرم صبحش رفته بود پیش باغ سر بزنه بع ...

فقط اون چکه😂😂😂😂

من تو خواب بالش و پتو  وهرچی کنارم باشه جمع میکنم یه گوشه بعد عین کارتون خوابا تا صبح رو زمین خ ...

امیدت به خدا باشه عزیزم😅

پدر شوهرم یه باغ دارن بعد اسم باغبونشون حسنه یه شب خواب بودیم شوهرم صبحش رفته بود پیش باغ سر بزنه بع ...

😂😁😂😁حسن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
فقط اون چکه😂😂😂😂

الکی الکی یه چک خوردیم, 😂😂😂😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2706