2737
2739
عنوان

کارهای خنده دار تو خواب

9293 بازدید | 78 پست

کارای خنده داری که شما یا شوهرتون تو خواب انجام دادین وتعریف کنین یکم بخندیم😊خنده خونم اومده پایین😩

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار چند سال پیش.ساعت چار پنج صبح ی مزاحم زنگ زد خواب بودم گوشی رو برداشتم داشتم باهاش حف میزدم یهو ب خودم اومدم دیدم دارم حرف میزنم😂😁😂😁فرداش ول کن نبود😂😁

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
2740
خواهرجان گفتن نداره😂😂😂😂😂

چرا😊

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
🤐مثلا چجوری یه مثال بزن😐

الان بچه ها گفتن😁

چند وقت پیشا یه ختم صلوات داشتم زیاد بود همینکه داشتم صلوات میگفتم خوابم برده همسرم میگه رفتم اب بخورم اومدم دیدم تو خواب صلوات میگی هر چی صدات زدم بیدار نشدی میگفت از ترس داشتم سکته میکردم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
شوهر ندارم ولی تا شعاع ده متریم کسی نباید بخوابه چون انقدر تکون میخورم ناقصش میکنم 😂😂

مثل پسر من😖

همسرم بلند میشه و بیدارم میکنه میگه خداروشکر که دارمت و قربون صدقه میره😂😂بعدش میخوابه.فرداش هم یاد ...

خدا بهم ببخشتتون😘😍

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!