2733
2734
عنوان

چنل یوتیوب

51 بازدید | 14 پست

سلام شب تون شوکولاتی

شما باشین ادامه میدین یا نه؟دلیلشم بگید

میخوام ادامه بدما

ولی تو یه سری چیزا به مشکل خوردم 

مثلا این که چجوری صحبت کنم وقتی نمیخوام چهرم مشخص بشه 

مخاطب بیچاره میپوکه از کسلی 

صداتو جدا ضبط کن محتوات رو جدا بعد صداگذاری کن

اخه مثلا پنج دقیقه صحبت کنم بعد فیلم از درس خوندنم بذارم؟

به ذهنم رسیدا ولی این که دقیقا از کدوم بخش این درس خوندنه بذارم و موندم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلی برنامه هست که چهره ات رو کارتونی کنه اما اگر امکانش به هر دلیلی نیست باید رو اعتماد بنفستون جلو دوربین کار کنید چون الگوریتم های یوتیوب ارتباط انسانی رو بیشتر میپسنده 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
2731
اخه مثلا پنج دقیقه صحبت کنم بعد فیلم از درس خوندنم بذارم؟ به ذهنم رسیدا ولی این که دقیقا از کدوم بخ ...

اگه اونجوریه ک بنظرم چهرتو بزار چیه مگه

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
کلی برنامه هست که چهره ات رو کارتونی کنه اما اگر امکانش به هر دلیلی نیست باید رو اعتماد بنفستون جلو ...

اتفاقا بحث من اصلا اعتماد به نفس نیست و اینطوری نیستم که وای میمرم از خجالت برم جلو دوربین ... مسائل مهم تر و پیچیده تری وجود داره

اتفاقا بحث من اصلا اعتماد به نفس نیست و اینطوری نیستم که وای میمرم از خجالت برم جلو دوربین ... مسائل ...

اگر هدفت چنل یوتیوب هست حتما ادامه بده اگر مسئله اینترنته که بله این کشور اینترتش داغونه 

اگر هدفت چنل یوتیوب هست حتما ادامه بده اگر مسئله اینترنته که بله این کشور اینترتش داغونه 

ادامه دادنش و که حتما میخوام ادامه بدم 

اما دغدغه ی من در حال حاضر تولید محتوای سه دقیقه به بالا هستش . چون چهرم نیست نمیدونم چه ویدئویی رو پس زمینه قرار بدم

ادامه دادنش و که حتما میخوام ادامه بدم  اما دغدغه ی من در حال حاضر تولید محتوای سه دقیقه به با ...

نمیدونم گلم تا حالا چنل نداشتم اما تحقیق کن حتی داخل یوتیوب از کسانیکه تجربه دارن ویدیو هاشون رو نگاه کن عزیزم .

2706