2752
2734

من خودم شوهرم و خونوادش خیلی اذیتم میکنن الان جوریم که سریع گریم میگیره گاهی اوقات با آهنگ شاد واسه رقص هم گریم میگیره،یا کارتونا زمان بچگیم مثل پتی پستچی میبینم یا آهنگشو میشنوم گریم میگیره،ممکنه یه روز روانی بشم یا افسردگی شدید ؟؟خیلی میترسم بیماری روحی اینجوری بگیرم

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانشم نشانه های افسردگی  زود درمان کنی و کنترل خوب میشی ولی نزار زیاد شه

چکار کنم کنترل بشه شوهرم و خونوادش باعث شدن اینجوری بشم

2731
چکار کنم کنترل بشه شوهرم و خونوادش باعث شدن اینجوری بشم

باید دکتر خوب پیدا کنی اینجا کسی نمیتونه کمکت کنه

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
میدونم ولی میترسم درحدی بشه که همه بفهمن مثل کسایی که بیمارستان روانی بستری میشن میترسم اینجوری بشم

حالا در حد بیمارستان روانی نمیشه نترس ولی خیلی بده رفته رفته انگیزه‌ای همچی از دست میره و حوصله‌ای هیچیو نداری برو روانشناس تا بدتر نشده

سایتی جایی هست بشه دکتر خوب پیدا کرد،من بندرعباسم اینجا جایی رو نمیشناسم

منم نمیشناسم بگرد ت  اینترنت نظر ها رو بخون پیدا کن

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
حالا در حد بیمارستان روانی نمیشه نترس ولی خیلی بده رفته رفته انگیزه‌ای همچی از دست میره و حوصله‌ای ه ...

یعنی اگه این روال ادامه داشته باسه ممکنه بدتر بشه؟

منم همین حالات رو داشتم خانوادم که بدتر از من مشکلات روانی شدید مشاور و قرص و …. فاییده نداشت

خوب چکار کردی خودت تونستی خودتو درمان کنی

2706