2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 596987 بازدید | 8873 پست

سلام بچه ها خوبین؟ منم عضو جدید هستم .حدود یه ماه پیش بعد از سونو متوجه شدم کیست آندومتریوما ۴ سانتی دارم قسمت تخمدان سمت راستم دکتر بهم قرص ویزان داد دو بسته اما بعد از ۱۸ روز مصرف الان لکه بینی همراه با لخته های تیره میاد به نظرتون این طبیعیه؟ لطفا نظرات و تجربیاتتونو با من به اشتراک بزارین 

تا حالا کسی با مصرف قرص کیستش درست شده؟ 

منم این قرص ویزان مصرفدکردم ب مدت ۳هفته کامل پریود بودم .تواین س هفته جوری نبود ک فک کنی کمتر از روز اول باشه

واسه من تاثیر مثبت نداشت

البته کیست من ۱۰سانته

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این قرص ویزان مصرفدکردم ب مدت ۳هفته کامل پریود بودم .تواین س هفته جوری نبود ک فک کنی کمتر از روز ...

سلام نوع کیستتون چیه 

کیست ده سانتی اذیتتون نمیکنه درد نداری؟

چند وقته این کیست رو داری

2731
سلام ۵ میل که خیلی کوچیکه من دو تا کیست دارم هر کدوم دوسانت توی تخمدان راستم

من در کنار درمان با امپول که دکتر بهم داده یه دکتر گیاهی هم رفتم . این دکتر امتحانش رو برای یکی از دوستام پس داده کیست های بزرگ داشته مدت 40 روز طبق درمان اون دکتر عمل کرده کیست ها از بین رفته . اگر خواستی بهت ادرس می دم 

کیست من یکیش نزدیک به 9 سانت بود و یکی دیگش 3سانت دکتر نگران بود بترکه گفت باید عمل کنی، منم فروردین ...

یه مشاوره با این دکتر گیاهی بکن . ویزیت نداره برو پیشش راضی بودی داروهاشو بگیر. کسی اینو به من معرفی کردکه خودش کیست داشته و با این درمان شده . نبضت رو میگیره بهت می گه چه بیماری هایی داری . پیشش می ری نگو کیست داری بذار ببین خودش چی می گه . 44827099 رفتی خبرشو بهم بده 

من در کنار درمان با امپول که دکتر بهم داده یه دکتر گیاهی هم رفتم . این دکتر امتحانش رو برای یکی از د ...

ممنون  میشم اگه نتیجه گرفتی بمنم ادرسشو بدی 

ضمن اینکه کیستای شما خوب شدن الان و نوعشون چی بود ممنون

2740

سلام دوستان من هم کیست 3 سانتی اندو تخمدان چپم دارم ده ساله با من مونده  هم چنتا فیبرم یک سالم اقدام به بارداری کردم بی نتیجه بوده قرار شد بعد سه دوره مصرف قرص های تخمک گذاری اگه باردار نشدم برم عمل کنم پارسال ذخیرم 1.80 بود 33 سالمم هست می ترسم بعد عمل ذخیرمم کم بشه نتونم بچه دار بشم لطفا منم راهنمایی کنید

من قبل عمل لکه بینی قهوه‌ای داشتم درد نداشتم یه ماه بعد عمل کم کم شروع شد، من فروردین عمل کردم، تا د ...

منم ده ساله لکه بینی قهوه ای خیلی بد و زیادی دارم 7 روز قبل پری   شما بعد عمل لکه بینیهاتون خوب شد؟

[QUOTE=62016292]منم ده ساله لکه بینی قهوه ای خیلی بد و زیادی دارم 7 روز قبل پری   شما بعد عمل لکه بینیهاتون خ ..

من همه علائم و دردام از بین رفتن

ولی متاسفانه سریع کیست برگشت

سرعتش رشدش باسرعت نور برابر

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست
سلام دوستان من هم کیست 3 سانتی اندو تخمدان چپم دارم ده ساله با من مونده  هم چنتا فیبرم یک سالم ...

۱۰ ساله داریش؟؟؟؟ چطور تحمل کردی درد و اینا نداشتی یعنی؟ باز خوبه تو این ۱۰ سال همونقدر مونده...ذخیره تخمدانتو به دکتر نشون بدی خودش میگه باید چیکار کنی

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
۱۰ ساله داریش؟؟؟؟ چطور تحمل کردی درد و اینا نداشتی یعنی؟ باز خوبه تو این ۱۰ سال همونقدر مونده...ذخیر ...

اره غیر لکه بینی مشکل دیگه ای نداشتم نمی دونم چرا اندو میگن پیشرفت می کنه مال من ثابت مونده به اصف گفتم گفت خوب عمل بشی مشکلی پیش نمیاد حرفی از فریز جنین نزد اما من خیلی نگرانم 

2706