2752
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 601307 بازدید | 8874 پست
من بهمن نود و چهار با دکتر آصف جاه لاپاراسکوپی شدم، اندومتریوز گرید4، یازده میلیون و صد. به نظر من ک ...

طلوع جان شما بعد عملت تا چه مدت قرص مصرف کردی؟؟ من شش ماه ک کامل مصرف کردم دکتر اصف گفت حالا یه بسته بخورم و بعد قطع کن هرماه پریود شی یک سال دیگه بیا....ولی من ماه اولش ک پریود شدم درد داشتم ترسیدم باز ماه بعدی قطع نکردم ک پریود نشم الان این ماه باز میخوام قطع کنم....گهگداری یه دردای خیلی خفیف حس میکنم از اول بعد عملم همین بودماااا نمیدونم حالا طبیعیه بخاطر قرصاس یا نه😔 شما اینجوری نبودی؟

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)
یعنی چی مثله قبل عملت شدی؟ یعنی درد داری؟، کی عمل کردی مگه؟

من قبل عمل لکه بینی قهوه‌ای داشتم درد نداشتم یه ماه بعد عمل کم کم شروع شد، من فروردین عمل کردم، تا دوهفته گذشت مثل گذشته شد دل و کمرم خیلی درد داشتم دیگه سر خود قرص نخوردم تا پریود شم

نمیدونم کار درستی بود یا نه تعطیل بود نشد از دکتر بپرسم، بهم سه بسته قرص داده بود گفت بعدش پری شو من دوبسته خوردم پری شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانما.بنظرتون یکی مث من ک بیخیال این کیستم شدم ممکن بعدادچ اتفاقی بیوفته؟

من بیمارستان بودم دختری دیدم هم سن خودم اندومتریوزش علامت نداشته بخاطر همین نمیدونسته کیست داره، کیست خیلی بزرگ بود 14سانت  بیمار آصف جاه بود، دکتر عمل باز کردش شمام چک کن که اینطوری نشید

2731
ععهه سلام طلوع جووونم😍😍😍 نی نی دار شدی؟؟؟؟ ایشالا به سلامتی دنیا بیاد عزیزم کلی برات دعا میکنم❤ م ...

سلام عزیزم. آره به لطف خدا نی نی دارم. ممنون که دعام میکنی عشقم

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
طلوع جان شما بعد عملت تا چه مدت قرص مصرف کردی؟؟ من شش ماه ک کامل مصرف کردم دکتر اصف گفت حالا یه بسته ...

من که اصلا هیچ دارویی بعد عمل مصرف نکردم. من بعد از عملم شاید تا نزدیک یک سال هم دردای لگن رو داشتم، اما یهو دیدم دیگه هیچ دردی ندارم. سعی کن بهش فکرنکنی اما تحت نظر دکتر باش

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
من که اصلا هیچ دارویی بعد عمل مصرف نکردم. من بعد از عملم شاید تا نزدیک یک سال هم دردای لگن رو داشتم، ...

اره دقیقا منم همین دردای لگنو دارم خداکنه زودتر بره برا منم ولی خب رفتم سونو دوماه پیش دگ گفت همه چی خوبه سعی میکنم بهش فک نکنم نمیدونم والا مرسی عزیزم🌹❤

من قبل عمل لکه بینی قهوه‌ای داشتم درد نداشتم یه ماه بعد عمل کم کم شروع شد، من فروردین عمل کردم، تا د ...

بنظرم بخور قرصا رو ک پری نشی اگه درد داری تا بعد بری پیش دکتر

شما حالت خوبه آندو برنگشته؟  من نگرانم میترسم برگشته باشه

نه خداروشکر برنگشته من شهریور پارسال عمل کردم از یه هفته بعد عمل درد داشتم ولی کم کم خیلی بهتر شد تا الان ک بازم یه ذره درد دارم نمیدونم حالا احتمالا برا قرصاس الان طلوعم گفت تا یکسال این دردا رو داشته شاید طبیعی باشه...این ماه باید قطع کنم پری شم دگ ایشالا مثله اوندفعه درد نداشته باشم😕

من کیستم ۱۰سانته .امتحان کردم دهرو ای چیزاهم جواب نداده

اخرین بار هم س بسته قرص ویسان باتجویز دکتریونسی مصرف کردم اونم جواب نداد

من چهارسال پیش عمل لاپاراکردم.بعد ۱۰ماه دوباره متوجه شدم کیستم ۸سانته

تا توهستی و غزل هست دلم تنها نیست

نظرات دوستان را که خوندم یه جورایی خوف کردم همش میگم نکنه منم آندرو دارم و خبر ندارم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آخه بعضی از این علائمی  را که گفتید دارم مخصوصا دردهای وحشتناک دوران پریودی مشکلات گوارشی و لکه بینی , چهار بار هم کیست تخمدان داشتم که با 2 دوره قرص Ld از بین رفت البته دفعه آخر کیستم خونریزی کرد تا 40 روز خونریزی شدید و درد وحشتناک داشتم جوری که حس میکردم دارم زایمان میکنم ولی هیچ دکتری بهم نگفته ممکنه آندرومتریوز داشته باشم مشکوک شدم  باید برم آزمایش ولی میترسم😭😭😭😭😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2706