2737
2739
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 597047 بازدید | 8873 پست

مژگان جون بعد از جراحی دوباره احتمال عود داره من خودم ۲ سال پیش عمل کردم ولی دوباره که رفتم هفته پیش سونو گفت توی اون تخمدانت هم زده و لگنت پر از چسبندگی هست فکر کنم دوباره باید جراحی بشم. فکر کنم بهترین راه برای کنترل آندو کنترل استروژن هست حالا از طریق تغذیه یا داروهای هورمونی کدوم بهتر هست رو نمی دونم ولی تا جایی که میدونم تغذیه واقعا توی کنترلش موثره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مژگان جون بعد از جراحی دوباره احتمال عود داره من خودم ۲ سال پیش عمل کردم ولی دوباره که رفتم هفته پیش ...

عهه چقدر بد😟 شما پیش کدوم دکتر لاپارا کرده بودین؟ فقط کیست داشتین یا چسبندگی هم داشتین؟

کاربر @delbarjannهستم.(مشاوره و برنامه ریزی کنکور)

من دارم فعلا ویسان مصرف میکنم نمیدونم میدونین چه جور دارویی هست یا نه...پروژسترون داره چون میگن قرص های ضدبارداری استروژن داره کیست رو بیشتر بزرگ میکنه...حالا نمیدونم ویسانو مصرف کنم یا عمل کنم...میترسم به جاهای دگ هم بزنه اگ عمل نکنم

2731

اگر عمل نکنی به جاهای دیگه نمیزنه اگر دیگه پریود نشی در واقع متوقف میشه و پیشرفت نمیکنه ولی اگر هر ماه بخوای پریود بشی احتمال انتشار و ....هست.

البته باز بستگی به شرایط ت داره

مثلا من انقدر درد داشتم که هیچ کی مثل من درد نداشت چه اینجا چه مطب ها که میرفتم از هر کی میپرسیدم ولی موقع عمل دیدم ای بابا فقط یه تیکه بین روده و رحم بوده درصورتی که فکر میکروم کل لگنم پر از لکه های آندو هست در صورتی که این طور نبود و یه کیست خیلی کوچیک داشتم همین

اصلا معلوم نمیکنه که اونی که در د داره با اونی  که نداره چه طوره وضعیتش و چه قدر احتمال عود هست و اینکه اگر عمل نکنه خوبه یا عمل بکنه اصلا یه چیزیه که نگو این لامصب

اگر عمل نکنی به جاهای دیگه نمیزنه اگر دیگه پریود نشی در واقع متوقف میشه و پیشرفت نمیکنه ولی اگر هر م ...

وای چقد بده پس ادم واقعا گیج میشه😕 من خیلی درد ندارم فقط گاهی...یعنی اگه عمل کنی ممکنه به جاهای دگ بزنه؟ من فک میکردم برعکسه...اخه واقعا این قرصای هورمونی رو تا کی باید بخوریم ادم خسته میشه عوارضم داره خب

وای چقد بده پس ادم واقعا گیج میشه😕 من خیلی درد ندارم فقط گاهی...یعنی اگه عمل کنی ممکنه به جاهای دگ ...

نه این طور نیست اگه عمل کنی به جاهای دیگه میزنه من این طور نگفتم

کلا راحب عود و اینکه به جاهای دیگه میزنه چه طور میشه وقتی از دکتر پرسیدم گفت که رشد میکنه یا همون جا یا جاهای دیگه ممکنه رشد کنه

وای خدای من انقدر از دکتر آصف بدم میاد که نگو موندم چه طور میخوام برم پیشش هیچ موقع جواب درست حسابی نمیده به آدم 

2740

دوستان از عوارض یائسگی پاهام خیلی شدید درد میکنه فقط میکوبم نمیدونم چیکار کنم

از یه دکتر پرسیدم گفت ویتاگنوس خوبه خریدم دیدم تو بروشور نوشته همزمان با قرص ضد بارداری نباید استفاده بشه

اصلا نمیدونم چیکار کنم

فقط بچه ها میدونین ادرس مطب دکتر اصف جاه کجا هست؟ تو نت چیرای مختلفی نوشته اخه

سعادت آباد پایین تر از میدان کاج بعد از پل نیایش نلش خیابان قره تپه ای۲۵

ساختمان برنا طبقه ۵

۸۸۶۹۲۰۳۱

دوستان از عوارض یائسگی پاهام خیلی شدید درد میکنه فقط میکوبم نمیدونم چیکار کنم از یه دکتر پرسیدم گفت ...

خب چرا قرص ضدبارداری میخوری قرص ویسان vissane بخور عوارضش خیلی کمتره فقط پروژسترون داره...چون قرصای ضد بارداری استروژنم دارن ک واسه اندو بده...

نه این طور نیست اگه عمل کنی به جاهای دیگه میزنه من این طور نگفتم کلا راحب عود و اینکه به جاهای دیگه ...

واای پس من چه خوش خیالم کلی سوال یادداشت کردم ک دارم میرم ازش بپرسم😑😐

2706