2737
2734
عنوان

پریودی یا بارداری؟

190 بازدید | 30 پست

من الان ۲۲روز از پریودیم.دورم ۲۶روز است.بعضی اوقات پهلوهام درد میگیره و تیر میکشه.تکرر ادرار دارم.دوره های قبل کمر درد شدیدی داشتم طوری که انگار میخواست از وسط نصف بشه ولی این دور اینطور نیست؟

به نظرتون بی بی چک بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام.با احازه مدیر  من امروز پنج روز تاخیر بودم بیبی زدم منفی بود بنظرتون احتمال بارداری هست.

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

احساس سرما دارم و بعضی موقعا زیر دلم درد میگیره خیلی کم 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2740
سلام عزیزم بازم بزن شاید مثبت بشه و یا برو ازمایش بده

یعنی ازمایش نشون میده 

اره عزیزم حتما

ممنونم انشالله که مثبت باشه 

علایم هر دو میتونه باشه، استرس خودش سمه، بمون تا موعد پریودیت، برا چک زوده

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2706