2737
2734
عنوان

پریودی یا بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 30 پست

توب تاپیک های قدبمی تر خانوما گفته بودن که حتی دوهفته بعد از تاخیر آزمایش و بیبی منفی بوده 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توب تاپیک های قدبمی تر خانوما گفته بودن که حتی دوهفته بعد از تاخیر آزمایش و بیبی منفی بوده 

بستگی به این داره شما پریودیتون منظم باشه یا نامنظم.ولی برای اطمینان بیشتر یا بی بی چک بزنید یا ازمایش بدید

2728
بستگی به این داره شما پریودیتون منظم باشه یا نامنظم.ولی برای اطمینان بیشتر یا بی بی چک بزنید یا ازما ...

تمام پریودام کاملا منظم بوده شاید فقط با ختلاف یک روز .بخاطر همون شک کردم 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
چند روز مگه تاخیرداشتید؟

با امروز ۶ روز 

2740

ان شالله گ بارداری عزیزم به خدا توکل کن منم منتظر نی نی هستم خدا به همه کسایی ک بچه دوست دارن بچه صحیح و سلامت ک عاقبت بخیر و زیبا صورت و زیبا سیرت بده ب منم ی دوقلو پسر و و ختر سالم و عاقبت بخیر و زیبا صورت ک زیبا سیرت بده آمییین

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
اگه دوباره بی بی چک زدی یا ازمایش دادی به ما هم خبر بده

چشم‌حتما 

2706