2737
2734
عنوان

شاید خندتون بگیره ولی....

289 بازدید | 28 پست

شاید خندتون بگیره ولی تو این روزهای اخر بارداری بزرگترین مشکل من شده خونه تکونی...

میخوام وقتی رفتم بیمارستان همه جای خونه برق بزنه از تمیزی که خیالم راحت باشه.

اما نمیدونم زمان زایمانم کی هستش...

من از الان تا 30 مهر ،شاید هم 6 ابان زمان دارم برای زایمان طبیعی

راستش تنبل خانون هستم و میترسم تمیزکاری کنم باز کثیف بشه

بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...

تمیز کاری های عمقی  مثل داخل کشو ها و کابینت ها رو تمیز کردم 

مونده جارو برقی و گردگیری و طی کشی که اونا هم دوست ندارم الکی باشه و میخوام کامل کامل باشه

ولی برام سخته دوبار دوبار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینطور بودم.روزهای آخر فقط داشتم خونه تمیز میکردم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خنده نداره ک منم همینطور بودم .. تو کل دوران حاملگیم .. اصلا انگار نه انگار ک حامله بودم کارامو همیشه انجام میدادم . 

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
یکی بیار باهات تمیز کنه مادری خاهری دوستی رفیقی خدمتکاری 

هیچ کس نیست...تازه دیشب اومدن مهمونی و من موندم کلی ظرف نشسته

خودم کم کم انجام میدم ولی میخوام یه دفعه کار بشه

2740

منم روزای قبل زایمان کل خونه رو برق انداختم البته من سزارین بودم تاریخشو میدونستم ولی اخرشم مجبور شدم اون ده روزو برم خونه مادرشوهر ،البته همسرم تو اون تایم چندباری رفت خونه چیز میز بیار بار اول زنگ رد گفت کارما کل خونه برق میزنه،وقتیم جشن زایمانو گرفتم(حدود پانزده روز بعد زایمان تو خونه خودم)کاری نداشتم به جز گردگیری و جاروبرقی

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی
خوش بحالت نزديم زايمانته😩 بچه چندمته؟ برا من اينقد دير ميگذره كلافه شدم، خونم شبوغ پلوغه نمي ...

بچه اولمه

حالا بدتر هم میشه،این هفته های اخر نمیخواد بگذره اصلا

شوهرم کمک میکنه اما کارش فقط سنبل کاریه،مامانم هم کمک نمیکنه،وظیفه ای هم نداره اما میاد غر میزنه و به شوهرم دستور میده،اونم بهش برمیخوره

منم روزای قبل زایمان کل خونه رو برق انداختم البته من سزارین بودم تاریخشو میدونستم ولی اخرشم مجبور شد ...

این که تاریخ مشخص داره بهترین ویژگیه سزارینه

منم ماه آخر همین فکر و میکردم تازه من همیشه استراحت میکردم بعد یهو گفتم از بیمارستان اومدم خونه تمیز ...

از خدامه زودتر بیاد دخترم...واقعا اگه بدونم با کار کردن تاریخش جلو میوفته همین الان دست بکار میشم

2706