2752
2734
عنوان

شاید خندتون بگیره ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 28 پست
این که تاریخ مشخص داره بهترین ویژگیه سزارینه

ولی عزیزم کلا خودتو زیاد درگیر نکن انشالله وقتی نی نی دنیا بیاد کمترین دغدغه ات میشه تمیزی خونه بعدشم من با این که سزارین بودم کلی اتفاقات خارج از برنامه پیش اومد (مثل همون خونه مادرشوعر رفتن) که اصلا فکرشم نکردم ،خلاصه خودتو واسه یه دوره متفاوت اماده کن که شاید همه چیم مرتب و منظم پیش نره

هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی
بچه اولمه حالا بدتر هم میشه،این هفته های اخر نمیخواد بگذره اصلا شوهرم کمک میکنه اما کارش فقط سنبل ...

بعد از زايمان مياى خونه خودت؟ كى مياد پيشت؟ 

مامانم كه نميتونه بياد پيشم چون خواهرم مدرسه ميره، مجبورم من برم اونجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمیز کاری های عمقی  مثل داخل کشو ها و کابینت ها رو تمیز کردم  مونده جارو برقی و گردگیری ...

خودت ک نمیتونی این کارا رو انجام بدی عزیزم☺

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫
بعد از زايمان مياى خونه خودت؟ كى مياد پيشت؟  مامانم كه نميتونه بياد پيشم چون خواهرم مدرسه ميره ...

تا دیشب قرار بود چند روز اول خونه خودمون باشیم بعد بریم خونه مامانم

مامانم دیشب گفت من نمیتونم بیام اینجا و تو بیا

بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...
2731
تمیز کاری های عمقی  مثل داخل کشو ها و کابینت ها رو تمیز کردم  مونده جارو برقی و گردگیری ...

بانو جان به نظرم یه بار الان تمیز ه تمیز کن اگر بعدا دیدی کثیف شده از رو یه بارم میکشی ولی خیالت راحت میشه.

من نمی تونم تو خونه مو جارو بکشم هفته ی پیش جارو کردم تا الان کمر درد شدید دارم انگار دارم فارغ میشم.جفتم پایینه.

راستی یه درخواست عاجزانه ازتون دارم.

بی زحمت موقع زایمانت برای از هم نپاشیدن زندگی خواهر بیچارم،ترک بی حیایی شوهرش وشفای بچش

برای برادرام

شادی روح مادرم

سالم وصالح شدن نی نی هام

وزبون کوتاهی بدخواهان زندگی من وشوهرم دعا کن.دلم خونه.باردارم ولی اذیتم  

خودت ک نمیتونی این کارا رو انجام بدی عزیزم☺

انجام میدم،نهایتش میخوام دچار لکه بینی بشم دیگه

کسی نیست،شوهرم امروز و فردا میکنه.کمک دیگه هم ندارم

امکانش هم نیست کسی بیاد

تا دیشب قرار بود چند روز اول خونه خودمون باشیم بعد بریم خونه مامانم مامانم دیشب گفت من نمیتونم بیام ...

بری خونه مامانت بهتره

بانو جان به نظرم یه بار الان تمیز ه تمیز کن اگر بعدا دیدی کثیف شده از رو یه بارم میکشی ولی خیالت راح ...

احتمالا مجبورم همین کار رو کنم

چشم عزیزم،ایشالا همه مشکلات حل میشه

شما فقط به فکر خودت و نی نی باش

انجام میدم،نهایتش میخوام دچار لکه بینی بشم دیگه کسی نیست،شوهرم امروز و فردا میکنه.کمک دیگه هم ندارم ...

نهایتش لکه بینی 😓😓 

نظافت چی نمیتونه بیاد ؟

تا دیشب قرار بود چند روز اول خونه خودمون باشیم بعد بریم خونه مامانم مامانم دیشب گفت من نمیتونم بیام ...

آره تو برى بهتره اونجورى سختت ميشه تنها، بعدم خونواده شوهر هركى مياد نظر ميده برا بچه اعصابت بدتر بهم ميريزه

هیچ کس نیست...تازه دیشب اومدن مهمونی و من موندم کلی ظرف نشسته خودم کم کم انجام میدم ولی میخوام یه د ...

من هم دوست دارم خونم تمیز باشه هفته پیش خونه رنگ کردم خواهرم و مادرشوهرم و خواهرشوهرم اومدن کمک. امروز کارم تموم میشه