2737
2734
عنوان

دستور غذاهای خوشمزه ایرانی و خارجی

| مشاهده متن کامل بحث + 9334 بازدید | 119 پست

من فقط رب و برنج و سبزی قورمه دارم یه غذاهم برامن پیدا کن😆

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

خیلی تاپیک خوبیه 

پارسال رفتم استانبول تقریبا همه این ها رو خوردم خیلی لذیذن

ممنون بابت ویدئوی آموزشی

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالی😍😍

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
من عاشق بلغور پلوی ترکیه هستم  اینجا بلغور پلویی پیدا میشه ؟ همون بلغور رو میشه استفاده کرد؟

باید یکم درشتشو بخری.. یکی هم اینکه تو یه ابکش ریز صافش کن اردش بره که به هم نچسبه..ولی پلویی پیدا کنی بهتره

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2742
من عاشق بلغور پلوی ترکیه هستم  اینجا بلغور پلویی پیدا میشه ؟ همون بلغور رو میشه استفاده کرد؟

منم کلی گشتم نبود عزیزم. میدونی من چیکار میکنم بلغور بسته ای به درد نمیخوره از این کیلویی ها درشتشو بخر بذار اب بجوشه بلغور رو بشور بریز توش کمی بپزه ابکش کن دم بذار . وگرنه چسبناک و بد مزه میشه. 

2738
طرز تهیه لازانیا ایتالیایی لازانیا در بین ایرانی ها هم خوب جا افتاده و محبوبیت زیادی دارد ...

سلام میگم شماها هم فقط لایه اخرو پنیر میزنین ? من دستورای دیگه رو که خوندم بین هر لایه پنیر هم میزدن شما چیکار میکنی?

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
سلام میگم شماها هم فقط لایه اخرو پنیر میزنین ? من دستورای دیگه رو که خوندم بین هر لایه پنیر هم میزدن ...

عزیز دلم روی خمیر پنیر بزن خیلی کم . و در نهایت روی مواد پنیر . لایه لایه نیاز نیست

عزیز دلم روی خمیر پنیر بزن خیلی کم . و در نهایت روی مواد پنیر . لایه لایه نیاز نیست

من لازانیا رو میگم فک کنم شما با پیتزا اشتباه گرفتی 

شایدم من اشتباه فکر میکنم نمیدونم 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
من لازانیا رو میگم فک کنم شما با پیتزا اشتباه گرفتی  شایدم من اشتباه فکر میکنم نمیدونم

ایوای درسته ،ببخشید. ببینید حالت اصلی سس که با شیر درست میشه رو میزنید. نه که علاقه به درست کردن سس ندارین. میتونید لایه لایه پنیر بریزید

2706