2733
2734
عنوان

شما تا چه حد اعتماد ب نفس دارید؟

128 بازدید | 17 پست

امروز با اشنایی برخورد داشتم ک بعد دو بار ازدواج ناموفق(طلاق) با ی دندون پزشک مجرد ک جوونتر از خودش بود ازدواج کرده

دختره منشی مطب دندون پزشکه بود

از لحاظ ظاهر قدش کوتاه بود و قیافه هم خیلی معمولی 

دارم مقایسه میکنم با خودم ک چقدر اعتماد ب نفسم پایین بود قبل ازدواج

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من اصلا اعتماد بنفس ندارم🙂..ملت شانس دارن

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2738
خب هرکس خوبیایی داره بیاین یاد بگیریم خوبی فقط ظاهر نیست

اخلاق هم نداشت چون دیدم چه برخوردی داشت با دیگران

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

اعتماد به نفس خیلی به این بستگی داره که چقدر خودت رو بشناسی و چقدر به توانایی‌هات اطمینان داشته باشی. برخلاف چیزی که اکثراً فکر می‌کنند چندان به ظاهر ربطی نداره بلکه این ترس ما از نگاه دیگران و قضاوت دیگران نسبت به ظاهر ماست که اعتماد به نفسمون رو پایین میاره. ادم اگر به خودش مطمئن باشه صرف نظر از زیبایی یا زشتی ظاهری نگاه دیگران چندان روش تاثیری نداره و به خاطر شناختی که از خودش داره اعتماد به نفسش بالا میره و بالا می مونه.

حالا این خودشناسی که باعث افزایش اعتماد به نفس میشه به خیلی چیزا بستگی داره مثل میزان حضور در جامعه، اطرافیانمون و میزان تجربیاتی که در زندگی به دست میاریم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706