2737
2734

چ خوب خوش به حالت....

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاااا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

ببخشید اسی🧡

دوستان من یه چنل تل-گرام دارم توش آموزش های رایگان میذارم + آثار موسیقی به همراه ترجمه 

هررررر سوالی هم داشته باشی رایگان جواب میدم 

میشه مهربونی کنی جوین بشی؟🙂🧡🙏🏻

هر که عاشق شد معلم میشود♥️
2738

ببخشید اسی🧡

دوستان من یه چنل تل-گرام دارم توش آموزش های زبان انگلیسی رایگان میذارم + آثار موسیقی به همراه ترجمه 

هررررر سوالی هم داشته باشی رایگان جواب میدم 

میشه مهربونی کنی جوین بشی؟🙂🧡🙏🏻

درخواست بدید براتون لینک میفرستم🙏🏻🧡

هر که عاشق شد معلم میشود♥️