2737
2734
عنوان

اومدن مهمون تو حاملگی خیلی دلم پرررره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4559 بازدید | 49 پست

سه ساعت دیگه مهمون داری ینی 😓  درو باز نکن گوشیتم ج نده . چاره ای نیس

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوب نیست زیاد مظلوم باشی یه جور محترمانه بهشون بگو یا اصلا بگو دکتر گفته باید فقط استراحت کنم راه رفتن برام خوب نیست

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2742

الکی بگو لکه بینی پیدا کردم.دکتر استراحت مطلق کرده .

دیگه هی برو خونه هاشون تلافیش دربیاد

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2740

تنهه‌اراهش اینه عزیزم توهفته ی روز برو خونه مادرا ی روز خونه خواهرت وخونه مادرشوهر کلااو خونه نمون ک بیان یکم اویزونشون شوخودشون دیگه نمیان😂😂یااگه امدن ی چای فقط بیارجلوشون دیگه نمیان امتحان کن ضررنمیکنی

خودتو بزن به مريضي زنگ بزن بهشون بگو رفتم دكتر دكتر گفته اصلا نبايد كار كني استراحت كن والله 

خاهر من حاملست همش   افتاده خونه مامانم هي بايد براش بذاره و برداره بچه دومشه هيچ مشكليم نداره ولي همش اخ و اوخش به راهه😂

از روز اول ب مادرشوهرم اینا کفتم نیایید من استراحتم.  خانواده خودم ک میدونن باردارم سخته برام پذیرایی . 

اشتباهت این بود از اول نگفتی یا وقتی اومدن خونت دراز نکشیدی پاشدی پذیرایی کردی

مینا قری هستم
2706