2733
2734
عنوان

اومدن مهمون تو حاملگی خیلی دلم پرررره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4563 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو رفتم دکتر گفته استراحت کن . وقتی اومدن بشین کاری نکن . خواهر و مادر که غریبه نیستن خودشون میتونن یه چایی درست کنن یه میوه بیارن . اگه هم پانش شام بذاری دیگه شام هم نمیمونن

از الان به خودت فشار بیاری تا آخر بارداری کمردرد داغونت میکنه

خوب تو برو خونشون قبل اینکه بیان یا بگو رفتی دکتر گفته جفتت پایین باید همش استراحت باشی

اره والا همین کارو بکن.دیروز خواهر شوهرموشام دعوت کرده بودم.پیتزا درست کردم کلی خرجمون شد...اعصاب وپول میخواد مهمون

2731

بنظرم خونه خانم باردار اصلا نباید مهمونی رفت چ اونی ک واقعا مشکل داره چ اونی ک استراحته . خانم باردار این 9 ماه فقط باید استراحت کنه . ب اندازه کافی بعدش بچه اذیت داره

مینا قری هستم

من از وقتی باردار شدم فقط ی شب مادرشوهرم و مامانم اینا واسه سالگرد ازدواجمون اومدن ک همه کارارو خودشون کردن, توام بگو دکتر گفته معلومه خیلی ب خودت فشار اوردی لکه بینی گرفتی

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
وا☹دیگه چه تیکه ای بندازن وقتی واقعا استراحت مطلقی  تو هم‌محل نده

خسته شدم

دیشب ب شوهرم گفتم اخر هفته برو جوجه بگیر همرو بگو گفت بخدا نمیتونم پولم کمه اونم فقط برا خرج خودمونه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

می خواستیم بریم خونه ی خواهر شوهرم گفتم بریم شام نمی مونیم شوهرم گفت چرا گفتم چون نمی تونم کمکش کنم اونم گفت لازم نکرده کمکش کنی رفتیم اونجا زود گفت خونه ی خودمون نمی زارم دست به سیاسفید بزنه 😄😄😄اونم زیر لبی یکم غر زد 😆😆😆😆

خسته شدم دیشب ب شوهرم گفتم اخر هفته برو جوجه بگیر همرو بگو گفت بخدا نمیتونم پولم کمه اونم فقط برا خ ...

بیکاری مگه 

انقد تکه بندازن تا تکه دونشون پاره بشه😒

استراحت مطلقی خرج خودتونم میمونه اگه مهمونی بدید!چکاریه اصلا؟ اونم تو این اوضاع ک واقعا میری بیرون یه خرید ساده میکنی کلی میشه

من سر دختر اوليم خيلي زرنگ بودم زياد هم خودم رو از دست وپا ننداختم اما ديدم براي خودم داره گرون تموم ميشه هرشب هرشب همه اينجا هستن سر دومي خودمو زدم بي بي حالي گفتم دكتر گفته امكان داره بچه هفت ماه بدنيا بياد بايد استراحت كني هر وقت هم رفتم دكتر اومدم گفتم كيس پرخطرم باور كن ٩ماه كسي نيومد بمونه همه كارام رو اومدن كردن رفتن الان هم بچم ١٥ماهشه فقط ميان سر ميزنن ميرن كلي هم كمك حالمن

واااای چقدر وحشتناکه عزیزم

تلفن رو جواب نده دوستم ، یا در رو باز نکن فکر کنن خونه نیستید

یا اینکه خودتو به مریضی بزن و بگو حالت خوب نیست

یا به دکترت بگو استراحت مطلق بنویسه که همه بفهمن نیاز به استراحت داری