2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم یه دروغگوی خیانتکاره...

| مشاهده متن کامل بحث + 35198 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی به نظر من باید آبروشو ببری خیلی ببخشید ولی اگه خودت خیانت میکردی شوهرت چه کار میرد به فکر حفظ آبروت بود؟
من که شک ندارم این مردای ایرانی که کم کم دارم به این نتیجه میرسم اکثرشون سرو گوششون میجنبه اگه زنشون بهش خیانت کنه حتما زنه رو میکشن.

عزیزم من هنوزم فکر میکنم بهترین کار اینه که به پدر شوهرت بگی اس ام ساشو واسه پدر شوهرت بفرستی ازش بخوای که با پسرش صحبت کنه تهدیدش کنه اصلا بفکر حفظ ابروش نباش
مامان آبتین جونی اصلا ناراحت نمیشم چون وحشی هست.

به خاطر کبودی چشمم از پرت کردن بشقاب مجبور شدم به همه دروغ بگم. آخه چرا من اینقدر اسکلم

چرا اینقدر بدبختم. چرا باید به پدر خودش هم دروغ بگم چشمم خورده به روشویی.

ازش متنفففففففرم
2740
مطمئن باشین این دفعه دیگه کوتاه نمیام.

تا ازش انتقام اون روزای سخت رو نگیرم ول بکن نیستم.

ممنون که پشتم بودین و بهم روحیه دادین.

چرا باید بترسم از بی آبرویی مگه من خطایی کردم!!!

بذار آبروش بره تا قدر این همه وقت زبون نگهداری منو بدونه.

اصلا بره با همون دختره بی همه چیز کیفش رو بکنه. من می دونم و اون.

بلایی سر همون دختره بیارم که تا عمر داره نتونه توی شهر قدم بزنه.
عزیز دلم انقدر خودت و اون دردونه ات رو اذیت نکن

جایی خوندم طبق تحقیقات و آمار 90% مردان در دوران بارداری همسرانشون خیانت می کنن ، می دونم این حرف خیلی تلخ و برای ما زنها غیر قابل فهمه ، اما حقیقت اینه

نمی گم بی خیال شو و بذار هرکاری دوست داره بکنه ، اما با دعوا و آبروریزی هم موفق نمی شی و اون بیشتر ازت فاصله می گیره

به خاطر دست گلت سعی کن حرص نخوری و با توجه به اینکه هیچ کس همسرت رو به اندازه خودت نمیشناسه بشین و منطقی فکر کن ببین چه کاری باید بکنی و چه حرفی رو چه موقع باید بهش بزنی

نذار حالا که داره بهترین اتفاق زندگیت رخ می ده زندگیت رو از دست بدی

بدترین اتفاقها رو می شه درست کرد فقط مرگه که چاره نداره

به خودت آرامش بده و سعی کن همسرت رو به خودت بیشتر از پیش جذب کنی ، می دونم الان خیلی برات سخته و نمی تونی تحملش کنی اما به خاطر فرزندت که تازه می خواد به این دنیا پا بذاره ، به خاطر خودت و به خاطر آبرو و زندگیت کمی براش نقش بازی کن

ببین اگه توی روش بزنی پررو می شه و دیگه علنی می شه ، همینجا با سیاست زنانه تمومش کنو بذار فکر کنه یه اشتباه کوچیک توی زندگیش کرده و هیچ کس نفهمیده

ببین من اصلا با این به اصطلاح روشن فکریها که تمومش کن و خودت رو نجات بده موافق نیستم

آدمیزاد هرکاری بخواد می تونه انجام بده

یادت نره بچه تو لیاقت یه زندگی پر از آرامش رو داره
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
مادر آینده اینکه میخوای یکم گم بشی خوبه
منم یکبار سر یواشکی تلفن حرف زدنای شوهرم باهاش دعوا کردم (البته فهمیدم با مامانش بوده) ولی خودم و زدم به اون راه که من نمیدونم با کی بودی صبح گفت چرا برام چایی نذاشتی گفتم برو صبونتو با همونی که دیشب تا 2باهاش تلفنی حال میکردی بخور
بعدم هرچی اومد بگه گفتم نمخوام توضیح و توجیه بشنوم
عصری که برگشت تو انباری بودم کلی خونرو گشت به موبایلم زنگید صدا کرد به دوستام زنگید هول کرده بود حتی دم خونه خالم رفته بود
خلاصه که خیلی ترسید
@2bare_man

الهییییییییییییی بمییییرمممممممممممممممممممم

خاک تو سر جفتشون!!!!!!!!!!!!
نگاه که هرزه باشد... حجاب هم که داشته باشی آنجور که می‌خواهد تو را تصور می‌کند... پس فکری به حال مغز‌های بیمار کنیم!!!
2706