2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم یه دروغگوی خیانتکاره...

| مشاهده متن کامل بحث + 35211 بازدید | 118 پست
یه همچین مشکلی رو خانوم یکی از دوستای شوهرم با شوهر بی شعورش داشت!!!!!!
نگاه که هرزه باشد... حجاب هم که داشته باشی آنجور که می‌خواهد تو را تصور می‌کند... پس فکری به حال مغز‌های بیمار کنیم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان رو نکن!!!!!!! آمار شؤهرتم بگیر با برادر شوهرت یا همون دوست همسرت برین و مچشونو بگیرین که حسابیییییییییییییییییی بمونن تو عمل انجام شده وگرنه میزنن زیرش!!!
نگاه که هرزه باشد... حجاب هم که داشته باشی آنجور که می‌خواهد تو را تصور می‌کند... پس فکری به حال مغز‌های بیمار کنیم!!!
2731
الکی هم با اون دختره مدارا نکن !!!!!!!!!!!

غلط کرده!!!!!!!!!!

زبون خوش یعنی چی؟!!!!
خیلیییی غلط إضافی کرده اومده تو زندگی یه زن دیگه مخصوصاً که حامله هم هستی
مقصر اصلی شوهرته هیچ عذری هم قابل قبول نیست اما اون دختره بی شخصیت هم میدونسته داره چه غلطی میکنه
تو اصلاً نباید خودتو کوچیک کنی و با این حالت با اون نفهم رو به رو شی، اون اگه آدم بود به شوهر کس دیگه کاری نداشت... حال اونو بذار کس دیگه ای بگیره...
2740
دخترا که عقل تو کلشون نیست با یه ذره محبت میگن این پادشاه خواب و خیال منه
شوهرتونم از نظر سنی خداییش کوچیکه و هنوز خام تا بیاد بفهمه زن و زندگی چیه ادمو پیر میکنه بهتره بری پیش مشاور که راه حل اساسی رو اونها میتونن به ادم بدن اگه هم نمیتونی بری مشاور بهتره بری دوستانه با دختره و مادرش حرف بزنی بفهمی چجور ادمایین اگه خوردی به بم بست دیگه نمیدونمبه خوانواده ی شوهر بگی کار خرابتر میشه یا نه
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سارا جان دوستانه؟؟؟!!! بره سرش رو بندازه پایین بگه الهی قربونتون برم اگه ممکنه به من و جوونیم و بچه تو شکمم رحم کنین و شوهرم رو ازم نگیرین؟؟؟؟؟!!!

خانومی سعی کن خودت اصلا حرص نخوری. وقتی شوهرت نیست زنگ بزن پدر و برادرش بیان خونه تون. قضیه رو براشون تعریف کن. بگو اگه خودم بخوام برم در خونه دختره یا به شوهرم بگم ممکنه حرص بخورم و اونم آدم خطرناکیه عکس العمل نشون بده بلایی سر بچه ام بیاد. ازشون بخواه چند روزی تعقیبش کنن یا هر طور خودشون میدونن عمل کنن. بگو من اس ام اس هاشون رو خوندم و مطمئنم و بهشون اولتیماتوم بده. بگو سالهاست دارم از این قضیه رنج میبرم. این آخرین باره اگه مثل آدم برگشت سر خونه و زندگی و زن و بچه اش که هیچ وگرنه بچه که بدنیا بیاد میدم بهتون و میذارم میرم تا پسرتون به کثافت کاریهاش برسه.

تمام
2706