2737
2739
عنوان

خداییییییی راستش رو بگید......

1635 بازدید | 85 پست

شماهایی کا وقتی طلا ۵۰۰ بود خیلی خیلی میگفتید بخرید..‌حتی واسه دلار‌..‌‌

و خودتونم خریده بودید ...

الان چه حسی دارید ؟؟؟ تصمیمتون چیه ؟؟؟؟

میدونم ممکنه شرایط موقت باشه و بره بالا !!!! حتی بدتر از قبل...

اما ممکنم هست واقعا تا مدتهاا رو ۱۰ ۱۱ تومن ثابت شه !

اما الهی که حتی بیاد با زیر ۱۰ تومن...

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اانشالله بیاد پایین 

خریدن که خریدن میخواستن نخرن خدا عقل داده وقتی یه مملکت رو هواست چرا ریسک میکنن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2731

بیخیال بابا ۱۰۰ تومن تو یه سکه ضرر کنیم بهتر از اینه ک یه عمر تو این گرونی بمونیم

لطفا برا ظهورآقا و تعبیر نشدن خواب داداشم و خوب و خوش بودن رابطه ی داداشام صلوات بفرستین خدا خیرتون بده
2740

کی من ?

من غلط بکنم طلا بخرم 

کل پس اندازم ۲میلیونه اونم تا اخر ماه دووم بیارم خرج نکنم هنر کردم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بنطر من احمقانه ارین کار ممکنه بخری چون خرید نشه میاد پایین چند مدت بود بندر گوجه نمیخریون اصلا امروز رفتم‌قیمت گرفتم ۴تومن بود قبلنا میومدن میگفتن چتده میگفتن ۷ ۸ میگفتم وای گرونه نمیخوایم‌بریم چندروز که نخریدن خراب شد گوجه اومد پایین

من چیزی نخریدم

هر چی دارم از قبلمه

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

عزیزم قیمت بالای 10 حتی بالای 8 تومن کاذبه معلومه اخرش سر به حرف یا یه توافقی میشکنه بارها این قضیه تو تاریخ کشورمون اتفاق افتاده و چه بسا طمع کارانی که متضرر شدند 

2706