2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه تا دارم خدا لعنتشون بکنه

همش باهمن و به من حسودی میکنن یلحضه خوبن بام ک آمار کارامو بگیرن دوباره دهنشونو کج میکنن

ولی خدا شاهده من  با خانواده شوهرم اینقدر خوبم ک  پدرشوهر و مادر شوهرم خیلییی دوسم دارن اونموقع خواهرشوهرم همش به اونا زنگ میزنه اابته من الان خونه خواهرشوهرم  هستم یه مدت باید بمونم خیلی تحویلم میگیره 

2731
رفتار باسیاست و مرموز و مشکوک اونا در مقابل رفتار ساده و بی سیاست من    

منم همینم ، جاریم یک اخلاقی که داره مثلا یکاریو میگه نه من اصلا و ابدا نمیکنم بعد دوروز دیگه همون کارو کرده این ینی چی ؟!

خب چیکار میکنی دقیقا چجوری با سیاستی من اصلا بلد نیستم 

ببین کار خاصی نمیکنم ولی تمرکزمو می‌ذارم روی خودم. اگه غیبت کنن من نمیکنم و کلا زیاد قاطی نمیشم باهاشون. اگه به دورهمی زنونه دعوتم کنن از سه چهار بار یکبارشو میرم. به همه احترام می‌ذارم ولی اگه کسی بی احترامی کنه میشونمش سر جام و در کل زیاد محلشون نمی‌دم. وقتمو برای خودم و زندگیم می‌ذارم. اگه بخوام بی احترامیشونو جواب بدم معمولا تو تنهایی میدم جوری که نمونه به هیچکس ثابت کنه. همه هم میگن فلانی این کارو نمیکنه و باورش نمیکنن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

۴ تا جاری دارم ۴ تاشون هم بی سیاست و حرف زدن هم بلد نیستن من از همشون کوچیکترم ولی رو حرف من حرف نمیزنن و حساب میبرن منم خیلی صمیمی نیستم باهاشون 😃

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینم ، جاریم یک اخلاقی که داره مثلا یکاریو میگه نه من اصلا و ابدا نمیکنم بعد دوروز دیگه همون کا ...

من کاری باهاشون ندارم 

برادرشوهرم پررو و حاضرجوابه حرفی نمیزنم

الحمدلله رب العالمین ...
2706