2733
2739
عنوان

خداییییییی راستش رو بگید......

1635 بازدید | 85 پست

شماهایی کا وقتی طلا ۵۰۰ بود خیلی خیلی میگفتید بخرید..‌حتی واسه دلار‌..‌‌

و خودتونم خریده بودید ...

الان چه حسی دارید ؟؟؟ تصمیمتون چیه ؟؟؟؟

میدونم ممکنه شرایط موقت باشه و بره بالا !!!! حتی بدتر از قبل...

اما ممکنم هست واقعا تا مدتهاا رو ۱۰ ۱۱ تومن ثابت شه !

اما الهی که حتی بیاد با زیر ۱۰ تومن...

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اانشالله بیاد پایین 

خریدن که خریدن میخواستن نخرن خدا عقل داده وقتی یه مملکت رو هواست چرا ریسک میکنن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728

بیخیال بابا ۱۰۰ تومن تو یه سکه ضرر کنیم بهتر از اینه ک یه عمر تو این گرونی بمونیم

لطفا برا ظهورآقا و تعبیر نشدن خواب داداشم و خوب و خوش بودن رابطه ی داداشام صلوات بفرستین خدا خیرتون بده
2738

کی من ?

من غلط بکنم طلا بخرم 

کل پس اندازم ۲میلیونه اونم تا اخر ماه دووم بیارم خرج نکنم هنر کردم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بنطر من احمقانه ارین کار ممکنه بخری چون خرید نشه میاد پایین چند مدت بود بندر گوجه نمیخریون اصلا امروز رفتم‌قیمت گرفتم ۴تومن بود قبلنا میومدن میگفتن چتده میگفتن ۷ ۸ میگفتم وای گرونه نمیخوایم‌بریم چندروز که نخریدن خراب شد گوجه اومد پایین

من چیزی نخریدم

هر چی دارم از قبلمه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم قیمت بالای 10 حتی بالای 8 تومن کاذبه معلومه اخرش سر به حرف یا یه توافقی میشکنه بارها این قضیه تو تاریخ کشورمون اتفاق افتاده و چه بسا طمع کارانی که متضرر شدند