1147
648
عنوان

خانما لطفا یه لحظه بیاین کمککککک

131 بازدید | 28 پست

من شنبه رژ دائم زدم امروز لب پایینم گوشش یه تیکه پوستش بلند شده بود اومدم بکنمش همه ی پوست لبم خودش بلند شد ولی رنگ زیرش یه جاش سفیده یه جاش رنگ گرفته چیکار کنم دارم دیوونه میشم خیلی بد شده الان عکسشم میفرستم 

بفرس

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158

ای وایی برو دکتر عزیزم

ترسناک‌تر از دلار بیست تومنی، کسایی هستن که اصرار دارن بگن بدترین تحریم هادرراهه، در حالیکه خود سیاستمدارای امریکایی میگن دیگه تحریمی برای اعمال نداریم.😖😖

نباید دست میزدی بهش گلم

حالا بذار زخمش ک کامل خوب شد برو ترمبم

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆
1140

رژدائم چقدمیمونه؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
بخاطر سرب داخل رژت عزيزم چقد بگم خانووووووووووما رژ سرب دار ارزون نخريييييييد

چی میگی 😁😁😁 تتو کرده

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆
1103

رژ دائم از شنبه   زدی 

یعنی به پوست اصلی لبتون مواد غذایی از رو نرسیده 

میوه خوردین ویتامین هاش نرسیده آب خوردین به پوسته ی رویی نرسیده هوا نرسیده 

اونوقت انتظار داری اینجوری نشه

ترسناک‌تر از دلار بیست تومنی، کسایی هستن که اصرار دارن بگن بدترین تحریم هادرراهه، در حالیکه خود سیاستمدارای امریکایی میگن دیگه تحریمی برای اعمال نداریم.😖😖
جای خوب رفتم از موادش مطمئنم شما تجربه دارین؟چیکار کنم حالا😞

برو پیش خودش بگو این شده باید دوباره برات بزنه.پرهم نزده برات 

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
1170