2733
2734
عنوان

کسی تا حالا میکرودرم ابریژن کرده

193948 بازدید | 179 پست
من می خوام واسه عید مادرمو ببرم میکرودرم کنه . خوب سنش بالاست چروکهای عمیق داره و افتادگی و شلی پوست . کسی اینجا میکرودرم کرده ؟ می خوام ببینم چند درصد مثره کجا رفتین و قیمتش چنده . البته اون می خواد یه جلسه بره . فکر می کنین با یه جلسه فرقی هم می کنه پوستش ؟
ملینا جان من قبلا این کار رو انجام دادم
اما به نظر من میکرودرم ابریشن به تنهایی برای مامانتون کافی نیست
از اونجایی که می گین سنشون بالاست و چروک دارن شما با میکرودرم به نتیجه نمی رسید
اما راههای دیگه ای هست که هم سریعتر جواب بگیرید هم بیشتر
میکرودرم برای کسی خوبه که چروک نداشته باشه بخواد پوستش رو بهتر کنه
چرا از بوتاکس و فیلر براشون استفاده نمی کنید؟
ممنون ساران عزیز می دونم که عالی نمی شه فقط بهتر بشه کافیه . شاید بوتاکس گزینه بهتری باشه اما ژل اصلا . واقعا ژل فاجعه هست من دیدم کسانی که تزریق ژل می کنن صورتشوت بدتر می شه خیلی پف می کنه و مصنوعی درمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
من چند جلسه ایی رفتم عزیزم.....اینو بگن که با یک جلسه که آدم نتیجه نمیبینه؟؟؟مخصوصا اگه پوست شل و چروک عمیق باشه.........من خودم تا حالا 5 بار رفتم که تازه بعد از 4 5 جلسه داره اثرشو نشون میده.....اینم بگم که من عمیق زدم رو صورتمو بعد از چند جلسه اثر کرد......وای به حال مادرت که فکر نکنم خیلی براش عمیق بزنن.....
من چون دکتری که برام زد آشنا بود(اهواز) جلسه ی اول 40 تومان دادم.جلسه ی سوم 30 تومان.و بعدش همرو 20 دادم......تازه من هنوزم دارم میرم....اثرشو به مرور میتونی ببینی.......
با یک جلسه هیچ تغییری حاصل نمیشه....مثل این میمونه که صورتو کمی پاکسازی کرده باشی با ماسک..همین
2731
ممنون نادین عزیز . بله معلومه که معجزه نمی شه تلاش ما هم اینه که بهتر بشه . حالا شما چند درصد راضی بودی ؟ من اینطوری که گفتی هوس کردم خودمم بکنم. من برای مادرم سرم کوهرنس لیراک رو خریدم خیلی راضی بودم به نظرم چروکاش خیلی بهتر شده
عزیزم من بیشتر برای جای جوشهام رفتم.همونجور که گفتم الان تازه کم کم داره نتیجه میده و این منو راغبتر کرده که درمانو ادامه بدم......البته باید تقریبا هر 3 هفته یکبار بری.که پوست بتونه بازسازی بشه

گلم هر سوالی داشتی بنویس تا بعد بیام جواب بدم بانو.....
باشه مرسی نادین عزیز . توی تاپیک دکتر سارا گفته بودن که دستگاه میکرودرم ابریژین رو بخرید . منم قبلا تبلیغشو دیده بودم ولی اولش باید کسی رو ببینم که دستگاهش رو داره و نتیجه گرفته . کسی این دستگاه رو خریده ؟ microdermabrasion.ir اگه دستگاهش خوب عمل کنه که عالی می شه یه بار هزینه می کنی می تونی هر چند بار خواستی استفاده کنی و صورتت همیشه خوب بمونه و به فامیل و آشنا هم بدی فکر کنم برای مادرم بوتاکس کنم . بوتاکس رو فقط روی پیشونی تزریق می کنن ؟ یا برای کل صورت می شه ؟
باشه مرسی نادین عزیز . توی تاپیک دکتر سارا گفته بودن که دستگاه میکرودرم ابریژین رو بخرید . منم قبلا تبلیغشو دیده بودم ولی اولش باید کسی رو ببینم که دستگاهش رو داره و نتیجه گرفته . کسی این دستگاه رو خریده ؟ microdermabrasion.ir اگه دستگاهش خوب عمل کنه که عالی می شه یه بار هزینه می کنی می تونی هر چند بار خواستی استفاده کنی و صورتت همیشه خوب بمونه و به فامیل و آشنا هم بدی فکر کنم برای مادرم بوتاکس کنم . بوتاکس رو فقط روی پیشونی تزریق می کنن ؟ یا برای کل صورت می شه ؟
2740
خانومای عزیز منم چند تا سوال دارم ازتون در مورد میکرو درم: 1- من برای جای جوش و کلا حذف لایه سطحی و مرده پوستم میخوام برم میکرو درم. میخوام بدونم که الان دیر نیست واسه میکرودرم با توجه به اینکه داریم به فصل بهار و گرما نزدیک میشیم؟ 2- توی تهران بهترین جا واسه میکرودرم کجاست؟ 3- جلسه ای چند میگیرن؟ 4- مراقبتهای بعدش چه جوریه؟ 5- بهتره آخر هفته باشه یا وسط هفته هم بریم میشه با توجه به اینکه من شاغل هستم و باید برم سرکار در طول هفته؟ ممنونم از راهنمائیتون.
میکردودرم برای جای جوش عمیق فایده نداره بیشتر برای روشن شدن پوسته و کوچک شدن منافذ پوستی اگه بخوای برای جای جوش عمیق اثر کنه باید هر دو سه هفته یک بار با درجه ای که خیلی عمیق باشه میکرو کنید و جاش حتی خون می افته ولی با داروهایی که میگه زود خوب میشه اما درمان قطعی نیست در ضمن پوست اگه زیاد بری نازک میشه قیمتش حدود 30 تا 40 تومانه و بعدش هم یک پماد ترمیم کننده بهت میده روش بزنی تا خوب بشه آخر هفته بری خیلی خوبه مثلا 4 شنبه که تا شنبه دیگه بتوانی حمام بری و ارایش کنی چون تا سه روز مراقبت میخواد
دوستاییی که استفاده کردین واسه لک چطور خوبههه ؟میشه اسم دکتراتونم بگیدد
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
بچه ها میشه اسم متخصص پوستتون که ازش راضی هستین بنویسین ؟
دنبال متخصص هستم غیر از دکتر شمس . دکتر نیلفروش زاده که اصلا نمیشه ازشون نوبت گرفت سرشون شلوغه ..متخصص خوب برا جوان سازی پوست میشناسین اینجا شمارشو بدین . ممنون
نیلوفر عزیز توضیحاتت خیلی کامل و مفید بود ممنونم پس دستگاهش خوب نیست . نخریم . یادمه چند وقت پیش خیلی روی دستگاه لیزر خونگی تبلیغ می شد که موهای زائد رو برای همیشه از بین می بره و چقدرم آب و تاب می دادن . بچه ها خریدن راضی نبودن گفتن دقیقا انگار پولتو بریزی سطل آشغال ! فکر کنم بوتاکس برای مادرم به تنهایی گزینه بهتری باشه . ممنونم .