2737
2734
عنوان

کسی تا حالا میکرودرم ابریژن کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 193948 بازدید | 179 پست
نادین جان خواهشا جواب بدید (ما را هم وسوسیدیییییییی)
منم سوال ملینارو دارم؟
الان صورتتون زخم شده ؟
هزینش چقدر شد؟
درمانگاه رفتید یا کلینیک یا بیمارستان پیش کدوم پزشک
بعد 5 جلسه تغییرات پوسستتون مشهوده ؟
یعنی اطرافیان پوسستونو میبینن چی میگن بهتر شده بدتر شده تغییری نکرده؟
میکرو عوارض هم داره
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون خواهر لوسیای عزیز که ما رو از نتیجه کارتون با خبر کردید . من فکر می کردم دستگاه خونگی رو معمولا توصیه نمی کنند چون کارایی دستگاههای کلینیک ها رو نداره ! اما شما فقط چون سالی یکی دو بار کافیه نظرتون روی خریدن دستگاه نیست ؟ یعنی دستگاهش در حد دستگاه کلینیکی خوبه ؟ اگه باشه من می خرم چون با حساب سالی دوبار دستگاهش در طول زمان حساب کنید خیلی می ارزه ضمن اینکه می تونیم برای کسانی که دوستشون داریم هم استفاده کنیم و عزیزانمونو خشگل کنیم ! من روی بینی و گونه هام کنار بینی پر از منفز بازه . قبلا یه دوره آلفاهیدروکسی آردن رو زدم نتیجه نداد . الان درست یک هفته هست که کرم مت پرفکشن اگزویانس رو خریدم سی و پنج هزار تومن حس می کنم تو همین یه هفته انگار روی منفذ باز تاثیر داشته . نمی دونم . حالا صبر می کنم یک ماه دیگه اگه این کرم خوب بود میام نتیجه رو می گم . و اما قرص Q10 urovital شما این قرص رو مصرف کردید نتیجه داشته ؟ تا چند در صد ؟ قرصش چنده ؟ لطفا قیمت و محل خریدتون رو بگید . ممنونم
ملینا و سانتیای عزیز
من تو مطب دکتر انجام دادم(اهوازم).من بخاطر جای جوشها که فرورفته بود و تیره شده بود میکرو کردم.جلسه ی اول 40 تومان.بعدی 30 تومان و جلسات بعدی 20 تومان(هر چندتا جلسه میخواد باشه)بعد از انجام میکرو پوستم نرم تر و خوشرنگتر شده....... راستش پوستم نه سفت تر شده و نه نرم تر.الان تیرگی نداره دیگه...به نظر من 60 یا 70درصد بوده موفقیت(جای جوشهای من خیلی خیلی عمیق بود)......اولش دکتر به من گفته بود که به خاطر عمیق بودن جای جوشها پوستت مثل روز اول نمیشه!! ....اما در کل راضی بودم و ادامه میدم درمانو.....
بعد از میکرو کردن کرم ترمیم کننده استفاده میکنم(مدیلین) که زخمش زودی خوب بشه(هر چی عمیقتر میکرو کنه زخما بیشتر میشه)بعد از 2روز کرم panoxyl استفاده میکنم که زخما پوسته پوسته بشه و بیوفته........بعد از 4 5 روز که پوسته ها افتادن کرم لایه بردار میوه ای(ملایم) استفاده میکنم که هر شب میزنم.......در طول درمان هم کپسول آزیترومایسین مصرف میکنم تا جوش نزنم...چون اگه جوش داشته باشه صورتت و میکرو کنی هیچ نتیجه ایی نمیبینی.
2728
سانتیا جان دکتر گفت میکرو هیچ عوارضی نداره ه ه .....منم یک ساله که دارم انجام میدم(5 جلسه تو یکسال) هیچ عارضه ای ندیدم م م م م م.هر کی دیده هم راضی بوده و گفته چه خوب شده پوستت!!؟؟
.........................
بچه ها خواهشا هر قرصی رو سرخود مصرف نکنید....هر چی نیاز باشه دکتر خودش تجویز میکنه!!
.......................
بسیار عالی . توضیحات خیلی خوب نادین عزیز ممنونم.راستی کرم مت پرفکشن اگزویانس که گفته بودم خوندی ؟ استفاده کردی ؟ من حس می کنم یه آنگستروم منافذم بسته تر شده تو این یک هفته حالا زمان نشون می ده اثر داشته یا نه . من برداشتم این بود که میکرو پوست رو خوب می کنه اما خیلی خیلی خیلی کم ! که شما گفتی سفت نشده . سوام اینه که هر چی میکرو رو عمیق تر بزنه گرون تر می شه ؟ برا همین اوایلش گرون تر شده ؟ در مورد دستگاه خونگیش چیزی نشنیدین ؟ منم زن عمون صورتش پره جای جوش فرو رفته هست درست مثل شما نادین جان . خیلی دوست دارم دستگاهشو داشته باشم براش بکنم ببینم چقدر بهتر می شه . من الان خیلی خوشحال شدم که شما خیلی بهتر شدی و راضی هستی . خدا رو شکر
راستی نادین جان قرص ایمدین هم خیلی خوبه البته بیشتر برای چهل سال به بالاست اما همه می تونن استفاده کنن و من اثرشون در مادرم دیدم . همه دکترای پوست تایید می کنن و تاییده FDA داره و اساسیه
قابل شما رو نداشت ملینا بانو
.من کرم مت پرفکشن استفاده نکردم.و چیزی در موردش نمیدونم
در مورد قیمت هم بگم که اصلا ربطی نداره,یعنی تو 40 تومان رو میدی حالا میخوای عمیق میکرو کنی یا سطحی.دستگاه خونگیشم دکتر گفت بیخیالش شو که هیچ اثری نداره و فقط ضرره.ممکنه پوستت رو بسوزونه.
من همین قرصی که استفاده میکنم (آزیترومایسین) خوب جواب داده.فکر نکنم چیز دیگه ایی نیاز باشه.
2740
سلام منم دوهفته قبل میکروکردم هفته قبل بوتاکس البته پیشونیمو که خیلی صورتم بازوروشن شده البته یه جلسه میکروکردم تاجلسات بعدی هرشبم دکتربهم کرم داده بزنم قرص ایمیدین هم بهم داده که میگفت برای پوست وموکامل وباعث شفافیت پوست میشه البته 6 ماه متناوب باید مصرف بشه من که خیلی توی این دوهفته پوستم روشن شده دکتربهم گفت تاعید باید صبرکنی نتیجه بهتری میگیری
رزعزیزمن اصفهان رفتم جلسه اول 30 دادم جلسه بعدنمیدونم بوتاکس130 دادم البته خوددکترگفت ایرانی داره انگلیسی هم داره من گفتم انگلیسی میخوام پیشونیمم چروک داشت وخط اخمم یه کمی داشتم ولی یه خانم دیگه بامن بود ایرانی گرفت 85 تومن شد ولی یکهفته بعدپیش دکتراومدگفت پشیمونم خارجی میخوام دکترگفت برای مریض خوب نیست ما پشت سرهم بوتاکس بزنیم وقبول نکرد
ممنون نادین عزیز از توضیحی که درباره میکروی خونگی دادید . البته قرص اریترومایسین باعث می شه که فعالیت میکروبها روی سطح پوست کم بشه و جوش نزنه اون فقط برای ضد جوش بهتون داده . اما ایمدین برای جوانی و زیبایی و سلامت پوست هست که دکتر کرانه خانم هم تجویز کرده . کرانه عزیز ممنون از توضیحاتت . راستی چرا همه اینجا از اصفهان هستن ! جالبه !بوتاکس و فقط روی خط اخم و پیشونی می زنن ؟ یا جای دیگه هم زد ؟ راستی درباره مزولیفت ( مزوتراپی ) چیزی نشنیدی ؟ دکترتون پینهاد مزو نداد ؟
ممنون کرانه عزیز . خیلی خوب کردی که خارجی زدید . راستی از نتیجه بوتاکس راضی بودید ؟ می گن طبیعی درمیاد و عالیه . راستی می تونستی پماد موضعی بی حس کننده بزنی که دردش کمتر بشه .