2733
2734
عنوان

کسی تا حالا میکرودرم ابریژن کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 193949 بازدید | 179 پست
بچه ها جای میکرو مثل زخم میشه.دیدین وقتی زخمی خشک بشه چه شکلی میشه؟؟اینم همونجوریه دیگه...به همون تیرگی ,که تقریبا یکی 2روز بعد از میکرو کردن محلی که میکرو شده شروع به پوست اندازی میکنه.
البته 2 3 نوع کرم هم میدن معمولا که زودتر خوب بشه جاش(کرم ترمیمی برای جای زخم)
در مورد حمام کردن هم مشکلی نداره........میتونی صبحش هم حمام کنی هم صورتتو بشوری(توصیه پزشکا اینه که صابون به صورتت نزنی و فقط از ژلهای شستشوی صورت استفاده کنی...........
...........................

ساقی جان دردش خیلی کمه.........راستش مثل این میمونه که سمباده بکشی روی پوست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باران جان الان دیر نیس .......تا به گرما برسیم تقریبا 2 تا دو ماهو نیم داریم ,که تا اون موقع میتونی 3 بار میکرو کنی.......به نظر من برای جای جوش هم مناسبه البته اگه دنبال کنی و ادامه بدی درمانو.....برای جوانسازی پوست هم کار خوبیه................من کلا راضی بودم از میکرو کردن........
باران جیگر,جای جوشهارو برات عمیق میکرو میکنن,اما بقیه جاها که جوش نداره یا کمتره رو معمولا سطحی میزنن(مثل پیشانی و بک و شقیقه ها)
.......................................
خانوما یه مورد دیگه که خیلی مهمه اینه که وقنی میرید ,جایی که قرار میکرو بشه نباید جوشهای پر آب داشته باشه.......چون در حال میکرو جوشها میترکن........و بعد از چند روز دوباره در میان.....اینطوری میکرو کردن هیچ نتیجه ایی نداره.........معمولا پزشکها همچین مواقعی قرص تجویز میکنن که جوشها خشک بشه(برای من آزیترومایسین داده)که خیلی موثر بوده ....
نادین جون مرسی از راهنمائیت عزیزم. میشه بگی تو خودت کجا رفتی و هزینه اش چقدر بود جلسه ای؟ من میخوام از این سه شنبه برم. یه دکتری هست به اسم دکتر کشاورز توی توانیر. میخوام برم اونجا. با کارش اصلا آشنائی ندارم. یکی از دوستهام برای کار دیگه ای پیش اون رفته و راضیه. برا همین منم میخوام واسه میکرو برم پیش ون.
2728
نادین جون سلام. من تو صورتم جای جوش دارم و باید لیزر کنم ولی دکتر بهم گفته باید قبلش چند جلسه میکرو انجام بدم. من شهرستان زندگی می کنم. دکتر گفت خیلی مهم نیست شهرستان هم میشه میکرو رو انجام بدم. میخوام بدونم به نظر شما تبحر و نوع دستگاه خیلی مهمه؟
من شنیدم که مهمه یکی تو همین سایت می گفت پیش یه دکتر رفته که دستگاهش بد بوده تمام صورتشو زخم کرده . این کارو پزشک متخصص باید انجام بده و باید مهارت لازم رو داشته باشه . توی شهر شماهم حتما دکتر و دستگاه خوب هست
سلام ملینا. من هدفم پاکسازی صورتمه. جای جوش (نه عمیق بلکه سطحی که جاش روی پوستم مونده و لک شده) و کلا حذف لایه سطحی و مرده پوستم میخوام برم. هنوز هم به نتیجه قطعی نرسیدک که پیش کی برم.
2740
مرسی باران عزیز . من اگه برا خودم یا مادرم می خواستم فکر کنم بیمارستان رازی می رفتم که هم دولتیه هم اسم داره . ولی بازم ممکنه خوب نشه ! اگه تحقیقاتت در مورد دکتر خوب به نتیجه رسید ما رو هم خبر کن . مرسی
باران جان عزیزم من اهوازم(اگه اسم دکترم به دردت میخوره تا بگم؟؟)
........................................
عسل خانوم دکترت با تجربه باشه بهتره..راستش یه دکتری میگفت کار همه ی دستگاهها یکیه......
.......................................
ملینا خانوم این دوستتون زخماش واسه همیشه موند یا اینکه فقط چند روز اول بود؟؟؟؟؟
اگه چند روز اول زخم بود که طبیعیه .....منم هفته ی سه چهار روز اول زخم بود و بعدش زخما خشک شد و شروع کرد به پوسته پوسته شدن.........
باران واسه پاکسازی خیلی کار خوبیه این میکرو.
بعدم گفتی جای جوشات سطحیه که زودتر و بهتر نتیجه میگیری عزیزم.......هر چی جوشها عمیق تر باشن مراحل بیشتری نیاز داری تا نتیجه ی خوبی ببینی.
نادین عزیز اونشو دیگه نمی دونم تو همین نی نی سایت به نفر انگار طرفای پارک ساعی رفته بود گفت زخم شده ولی احتمالا این جور زخما تو یه هفته خوب می شه و جاش نمی مونه
دوستان خوبم، نادین و ملینا، ممنونم از راهنمائیتون. آره نادین جون، فکر کنم خوب جواب بده برا من با تعاریفی که شنیدم. من تهران هستم. البته از اهواز دکتر یعقوبی رو میشناسم و دوران دانشجوئی پیشش رفتم یه بار. ملینا جون، بیمارستان رازی خیییییییلی دوره برا من. بعد نمیدونم دکتر خوبش کیه؟ چه جوری وقت بگیرم؟ خلاصه اطلاعتی ندارم در موردش. گفتم یکی از دوستام پیش دکتر کشاورز میره توی یه کلینیک زیبائیه توی توانیر. شاید رفتم پیش اون.
نادین عزیز خیلی وسوسه شدم میکرو کنم . می تونی مراحلی که طی کردی رو قشنگ توضیح بدی ؟ مثلاشما برای جای جوش رفتی . وقتی میکرو می کنی برای جای جوش لاجرم سفتی و زیبایی رو هم در کنارش برات داره ؟ یا نوع میکروها فرق می کنه و میکرو برای جای جوش پوست رو سفت نمی کنه ؟ هر بار که انجاممی دادی پوستت چه تغییراتی می کرد . الان جای جوشا تا چند درصد خوب شده ؟ جای جوشا فرورفته بوده یا فقط تغییر رنگ داشته ؟ مرسی