2737
2739

ماشین لباسشویی در حال کار کردن بود دیگه 14دقیقه مونده بود خاموش شد

به نظر تون از محافظ ترانس شه چون زدم ب یکی یخچال

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

متل ما چند وقت پیش خراب شد مخزن پراب میشد گفتن هیدروستاتش خراب شده

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداش فرق نکرده بود؟ ممکنه فلزی چیز تیزی افتاده باشه تو دریچش این مشکل برای من پیش اومد زنگیدم نمایند ...

نه فقط کف خیلی کرده بود

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2731
متل ما چند وقت پیش خراب شد مخزن پراب میشد گفتن هیدروستاتش خراب شده

فکر میکنم از محافظ یخچال باشه

چون به همون زدم

زنگ زدم یکی بیاد نگاه کنه حالا کی میاد خدا میدونه

ماشین لباسشویی اگه کف زیاد کنه یا سنگین باشه به سختی بچرخه باید بایست ه نه خاموش بشه برقش کلا مگه نه

واسه همین احتمال میدم از برقشه البته امیدوارم چون دومی مه دیگه خسته شدم

کف زیاد باشه نتونه اب بکشه هم میتوته دلیلش باشه

کفش ک زیاد بود بلاخره شست روی خشک کن بود که خاموش شد وقتی دست ب دوشاخه میزنم روشن میشه باز بلافاصله خاموش میشه

شما به پریز برق زدید یا محافظ و ترانس چیزی

کف زیاد باشه نتونه اب بکشه هم میتوته دلیلش باشه

کفش ک زیاد بود بلاخره شست روی خشک کن بود که خاموش شد وقتی دست ب دوشاخه میزنم روشن میشه باز بلافاصله خاموش میشه

شما به پریز برق زدید یا محافظ و ترانس چیزی...

2740

نه ارور داد نه صدا داد هیچی خشک ک کرد خاموش شد

بایستی ارور بده ک سنگینه یا برق فلان هیچ اروری نداد