2733
2734
عنوان

اونی ک مشکل روانی داشته باشه خودکشی کنه میره جهنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 57 پست
اما وقتی انسان خودکشی میکنه اون طناب ارتباطی قطع میشه اون منتقل میشه به یه جای تونل مانند ک خیلی گرم ...

ببین من الآنم حتی بعضی وقتا بهش فکر میکنم

اصلا بعضی وقتا فکر میکنم خودمو بکشم هم خودم هم اطرافیانم راحت میشن

ولی هنوز فکر میکنم یه چیزی منو به زمین نگه داشته و نمی‌دونم اون چیه...با اینکه از همه جا قطع امید کردم

نمی‌دونم اون چیه که نمی‌ذاره بهش عمل کنم و از طرفی دلم نمی‌خواد این همه ببخشید دهنم سرویس شده تو این دنیا آخرش بگن با خودکشی مرد می‌خوام درست بمیرم

آقایون دعوت به دوستی ندن
ببین من الآنم حتی بعضی وقتا بهش فکر میکنم اصلا بعضی وقتا فکر میکنم خودمو بکشم هم خودم هم اطرافیانم ...

عزیزم .. انشالله همیشه شاد باشی گاهی پیش میاد ک ادم خسته بشه 

و خیلی روح پاک و زیبایی هستی 

هر زمان انرژیت منفی شد خودتو خوشحال کن 

اما توشحالی واقعی درون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی راجب خودکشی من هم مذهبی تحقیق کردم هم متافیزیکی و همه جوره کسی که خودکشی کنه نمیره جهنم، ما بای ...

فلسفه ی اینکه چرا هر کسی تو هر مذهبی خودکشی کرده و تجربه ی بعد از مرگ داشته و به زندگی برگشته و اعلام کرده که بسیار عاقبت وحشتناکی رو برای خودش می‌دیده و حالا که برگشته دیگه هر گز خودکشی نمیکنه این چیزی که شما میگی نیست

ممکنه یک نفر هم قبل از اینکه روحش به مرتبه ی بالا برسه تو تصادف فوت کنه

دلیلش رو خدا گفته

اینکه صاحب نفس ما فقط خداست

و ما اجازه نداریم چه خودمون و چه کسی رو از نعمت حیات ساقط کنیم

تو قرآن هم خدا گفتن وقتی یک نفر رو میکشی گویا تمام انسان ها رو کشتی

و گناه بعدی نا امیدی هست

نا امیدی از بزرگترین گناهان هستش چون کسی که از درگاه خدا نا امید میشه مثل این میمونه که برای خدا قدرت و عدالتی قائل نیست و این گناه بزرگیه

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم .. انشالله همیشه شاد باشی گاهی پیش میاد ک ادم خسته بشه  و خیلی روح پاک و زیبایی هستی&nbs ...

مرسی مهربون انشالله خودتم همیشه شاد باشی و نور تو زندگیت باشه

آقایون دعوت به دوستی ندن
2731
عزیزم علم روانشناسی با مذهب خیلی وقتا جور در نمیاد از نظر یه روانشناس یه نفر اسکیزوفرنی داره از نظ ...

نه بابا از نظر مذهب نمیگن کافر و تسخیر شده

اون نظر خرافاته 

آقایون دعوت به دوستی ندن

اون کسی که به مرحله خودکشی میرسه اصلا به این چیزها فکر نمیکنه 

حالا اون خودکشی حاصل یک بیماری روانی یا شرایط سخت زندگی باشه 

به نظرم اینکه بگیم خودکشی گناه هست فقط زاییده افکار کودکانه هست 

کسی که مشکل روانی داره خود کشی نمیدونه چیه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اون کسی که به مرحله خودکشی میرسه اصلا به این چیزها فکر نمیکنه  حالا اون خودکشی حاصل یک بیماری ...

من خودکشی کردم وقتی ۱۵ سالم بود 

و واقعا یه موجودی رو دیدم انگار منتظر من بود 

نمیدونم حالا توهم بود یا نه 

ولی بارها خدارو شاکرم ک نمردم 

احساس میکردم باید میموندم 

اصلا راضی به خودکشی نبودم 

و خودکشی کردن فایده ای نداره