2752
2734
عنوان

دیشب مهمونی داشتم میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 53 پست

همین بلا رو خانوادم سرم آوردن البته شوهرم سره کار بود مامان و بابام با دو تا خواهرام و بچه هاشون رفتن بیرون چون شوهرم سره کار بود و من ماشین نداشتم به من چیزی نگفتن ، از وقتی رفتن تا آخر اون روز من همش تو خونه گریه میکردم دلم ازشون خیلی گرفت میتونستن یه لحظه بیان دم در حداقل پسرمو با خودشون ببرن خیلی ازشون دلگیر شدم ، فهمیدم خواهر و مادر کشکن فقط باید شوهر خودمو دریابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تنها چیزی رو که متوجه شدم کلا بعد ازدواج روابط همه بهم می‌ریزه تو درصد بالایی از خانواده ها.خوب از ی ...

قبل مهمونی ازم پرسید کیا دعوتن اسم بردم بلند گفت فلانیو دعوت نمیکنی !اجازه نمیدم دعوتش کنی منم به همین فکر کردم که شوهرمو بخاطر دیگران ناراحت نکنم ولی ازدیشب ک فهمیدم شوهرش سرکاربوده حالم خیلی بده

هیچوقت به هیچ عنوان هر اتفاقی هم که بیفته اجازه نده همسرت از ارتباط با خانوادت منعت کنه مگه اینکه خودت باهاشون مشکل داشته باشی

این چیزیه که قبل ازدواج اصن باید مشخص بشه حتما ولی متاسفانه به جای این چیزا تو خواستگاری راجب رنگ مورد علاقه صحبت میکنن

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
همین بلا رو خانوادم سرم آوردن البته شوهرم سره کار بود مامان و بابام با دو تا خواهرام و بچه هامون رفت ...

شوهرم اجازه نداد دعوتش کنم الان پشیمونم ای‌ کاش به حرفش گوش نمیکردم 

از کجا معلوم دعوتش میکردی میومد؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
از کجا معلوم دعوتش میکردی میومد؟

نمیومد ولی من این حس بدو نداشتم باخودم ،عید اونم مهمونی داد بهن گفت بخاطر اینکه تورو دعوت نکردم به خواهرام نگفتم بیان اینو ک گفت من متوجه شدم نخاسته دعوتم کنه شوهرش

2706