2737
2739
عنوان

تولد مجازیه هارلی جونم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 106 پست
فک کردم تولد خودشه😃😃😃 تولدت مبارک🌷🌷🌷🌷🌷 انقد تاپیک بزن تا حسودا بترکن😂😂😂😂😂

عزیزمی چشم اونا اصلا مهم نیست میزنم تا بیشتر دوستامو و خودتو ببینم 😍😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه ماه خانوم پاشو خودتو لوس نکن  ماه که گریه نمیکنه زاری نمیکنه 🤗🤗🤗🤗 میخنده مهصوصا ا ...

من یه دونه دارم،،،،،قربونت😘

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2742
بیخود کردن.خودم به اندازه ی همه دوستت دارم.خوبه؟😝😅 (دخترما😂)

فدات عزیزم😘😘منم دوست دارم با من ازدواج میکنی؟😍

همه درها رو بستی روم اخه تا کی بشینم این گوشه دری واشه؟؟😔
عزیزم اگه میدونستم درخواست دوستی میدی بهم زودتر میگفتم این جمله رو😂😂 تفلد مجازیت هم مبارک

عزیزمی آره ولی من خیلی وراجما 😅😅😅😅ممکنه بیام خصوصیت دیگه نرم😜😜💔💔💔

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2740
عزیزمی چشم اونا اصلا مهم نیست میزنم تا بیشتر دوستامو و خودتو ببینم 😍😍😍😍

جوووووون😃😃😃😃

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
عزیزمی آره ولی من خیلی وراجما 😅😅😅😅ممکنه بیام خصوصیت دیگه نرم😜😜💔💔💔

پس میری خصوصی با بقیه وراجی میکنی😧😧😧

فقط برا من وراجی نکردی😒😒😒😒

😂😂😂😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706