2752
2734
عنوان

تولد مجازیه هارلی جونم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 106 پست
دورت بگردم😍😍😍 نه بابا همه چی خوبه اون چند نفرم مهم نیستن . هر جوریم باشی بازم هستن که حرف بزنن من ...

👌👌👌👌اورین اورین

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
چرا جانم تو یه تاپیکی کلی دلشو شکستن و دوستدارانش رو  میگفتن نوچه هستن و.... باقیش هم بماند حت ...

عزیزمی ممنون که به فکرمی ‌فدات شم ... من دیگه نادیدشون میگیرم . خدایی هست همون پشتمه و البته دوستام اینجام دور هم بخندیم و خوش باشیم خیلی ماهی ❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمی ممنون که به فکرمی ‌فدات شم ... من دیگه نادیدشون میگیرم . خدایی هست همون پشتمه و البته دوستام ...

منم ماهم بوخودا،،،،،خو یکی هم منو ببینه😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
الهی من دورت بگردم عشقه من🌹 .نظره لطفته.هرچقدر مهربون باشم به پایه مهربونیه تو نمیرسم سوگل جونی. ...

نه بااااابا این چه حرفیه من الان ذوق مرگم خیلی باید گل باشی که اینو یادت بمونه ازین که باعث شدی شار ژ بشم و بهم از محبتت هدیه کردی ممنونم واقعا حالم عالی شده هر کی هستی بازم عشقی 😍😍❤❤💘💘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
عزیزمی ممنون که به فکرمی ‌فدات شم ... من دیگه نادیدشون میگیرم . خدایی هست همون پشتمه و البته دوستام ...

عزیزم خودت خوبی که اکثریت تو سایت دوستت دارن دیگه 

منکه شخصا جز خوبی ندیدم و سعیـداری کلا تو تاپیکای عقیده ای جنجالی نباشی جواب حواشی رو ندی که دامن نزنی به بحث ها

همونایی که برای تاپیک پارسالت شرم آورترین....گزارش زد‌خب طبعا هنوزم هستن دیگه

پایدار باشی دختر پر انرژی

ایشالله خدا خوشحالیو هیچوقت ازت نگیره دختر مهربون  بهترین حس دنیا دوست داشته شدن و دوست داشتنه ...

آره واقعا یه جور خیلی خوبی شدم .چقدر ذوق کردم مهربونی از عمق قلب توعه 👈👈👈❤❤❤❤❤

نه بااااابا این چه حرفیه من الان ذوق مرگم خیلی باید گل باشی که اینو یادت بمونه ازین که باعث شدی شار ...

خیلی خوشحالم که تونستم ذوق زده و خوشحالت کنم...انشالله همیشه اینجوری خوشحال باشی عزیزه دلم.

خداروشکر🙏💗💓

نخ_کش_شد_هرآنچه_در_خیالم_بافتم🙃💔
منم ماهم بوخودا،،،،،خو یکی هم منو ببینه😒

پرژک تو برام خیلی اشنایی حس میکنم کیمیایی😅😅😅 آره باابا تو ماه کاملی خودت شک داری❤❤❤✊✊✊💘💘💘