2752
2734
عنوان

تولد مجازیه هارلی جونم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 106 پست
پرژک تو برام خیلی اشنایی حس میکنم کیمیایی😅😅😅 آره باابا تو ماه کاملی خودت شک داری❤❤❤✊✊✊💘💘💘

هووووووو،،،بزن دست قشنگه رو😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهری ها عمومآ فوق العاده ان سوگل جون تولدت مبارک عزیزم 😚😚💕💕💕

عشقم تولدم فرودینه تولد کاربریمه حدود ۵ روز دیگه برای همین شوکه شدم 😍😍😍ولی بازم ممنونم ازت عشقم 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
من دیدم 🤣🤣🤣🤣🤣 ماه خانوم 🤗🤗

قربونت،،،آخیییییش،،بلاخره منم دیدن😒😀

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
عشقم تولدم فرودینه تولد کاربریمه حدود ۵ روز دیگه برای همین شوکه شدم 😍😍😍ولی بازم ممنونم ازت عشقم&n ...

ضایع شدم که 😢😢😢😢

من برم لا به لای جمعیت خودمو قایم کنم 

👪👪👪👪👤👪👪👪👪

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
بله پس چی فکر کردی  ماه نی نی سایتی دیگه مگه میشه ندیدت 🤗🤗🤗

😍😘😭

فک کردم تولد خودشه😃😃😃

تولدت مبارک🌷🌷🌷🌷🌷

انقد تاپیک بزن تا حسودا بترکن😂😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
هیچکی منو ندوس😭😢

اولا ☝من هنوز سعادت آشنایی نداشتم باهات از آشناییت خوشحالم 🙅❤💘

دوما✌ که کی میگه تو رو دوست ندارن مگه میشه نفسو دوست نداشت !؟ 

سوما ☝✌ هیچی برای سوما ندارم فقط خواستم نحوه ساختش با ایموجبو نشون بدم 😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ضایع شدم که 😢😢😢😢 من برم لا به لای جمعیت خودمو قایم کنم  👪👪👪👪👤👪👪👪👪

نخیر ضایع چیه فرودین بودم اونو گفتی ای چشم خوشگل 😍😍😍

دوست جونا؟عکس نینیمو لایک میکنید؟ http://limage.ir/مسابقه-بهترین-عکس-لیماژ/?contest=photo-detail&a ...

عزیز دلم چند تا کابر دیگه هم عکس پسرتو گذاشتن،با کاربری جدید، اونا کی بودن، عی شیطون😁😁😁😁😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
اولا ☝من هنوز سعادت آشنایی نداشتم باهات از آشناییت خوشحالم 🙅❤💘 دوما✌ که کی میگه تو رو دوست ندارن ...

عزیزم اگه میدونستم درخواست دوستی میدی بهم زودتر میگفتم این جمله رو😂😂

تفلد مجازیت هم مبارک

همه درها رو بستی روم اخه تا کی بشینم این گوشه دری واشه؟؟😔