2737
2739
اصلا نمیفهمیدم از چیه فقط استرس و ترس داشتم حتی دقت میکردم پایه های مبل تکون میخورد کارای خدا به مام ...

واااااااااای خداااای من، من جن دیدم ولی ن ب این وحشتناکی تو تاپیک دیشب نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2097619/بیایید-از-جن-بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش شوکه شدم نشستم رو مبل اما داشتم کلمات تکرار میکردم که ناگهان یک صدای خیلی خیلی عجیب و ترسناک از ...

من میترسممممگ.حتی پدرشوهرمم گفته بود ک خونمون جن داره البته اونا طبقه پایینن ما بالا رو ۱ساله ساختیم

💖الهی مرا آن ده که آن به....!!
2731
2740
من میترسممممگ.حتی پدرشوهرمم گفته بود ک خونمون جن داره البته اونا طبقه پایینن ما بالا رو ۱ساله ساختیم

سوره زلزال رو باید تو همه جای خونه دور زد و خوند به کلمه اشتاتا که رسیدی با عصبانیت داد بزن و هی تکرار کن و هی راه برو سوره رو تموم کن بعد کلمه اخرج به معنی خارج شو فقط کلمه رو با عصبانیت بگو و داد بزن اگه یک چاقوی بزرگ هم دستت باشه که حرف نداره دل و جرات میخاد این کار بعد سعی کن تنها باشی این کارو کن چون بقیه اعتقاد ندارن میگن دیوونست

2706