2733
2734

اره من خیلی می ترسیدم یه زمان ازش الان عادت کردم🤨

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بی خود کرده هر کی بخاد درمورد من حرف بزنه به ولا قسم شب میام تو خواب خفش میکنم پنجه عقابی هم میکشم رو صورتش یوههاهتهاهاها احی جی لی تاه متببهو هوهوهوهو

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

میگن وقتی خوابین میان نگاه تون میکنن

گاهی مو ها تونو نوازش میکنن مخصوصا اونا که موهای بلندی دارن

تازه خوشمزه ترین چیز براشون کف پای انسانه، لیس میزنن

بعد وقتی میخواین دستشویی برین، دنبال تون میان،میشینن رو سیفون

جن ها موجوداتی هستن که خیلی از ادمها دوری می کنن برخلاف اینکه شایع هستش که به راحتی ارتباط می گیرن ...خییییلیی کنجکاوم یه دون اش رو ببینم... البته اگه سکته نزنم...اگه بشه چی مییی شه

سه ماه باردار بودم بعد یه دختره کوچک 4،5ساله اومد خونمون شبیه دختر همسايه بود

منم راهش دادم موهاش بلند و باز بود بعد دنبالم همه جا میومد من میرفتم آشپزخانه میومد دنبالم میرفتم تو اتاق میومد دنبالم بعد بهم گفت بیا شیر کاکائو درست کنیم منم شیر و شکر و کاکائو ریختم تو لیوان دادم دستش هم بزنه نشسته بود کف آشپزخانه 

بقیه ش خیلی وحشتناکه هر کی می‌ترسه نخونه

2706