2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا .بعضی وقتا میگم اون بچه اس.تو که بچه نیستی.مادری کن.که بچه بازی در نیاره.بخدااا

آفرین 

هیچوخت برا کارایی ک اون میکنه خجالت نکش

دلش گرفتو ازآدمادورشد،اونقدردور که ماه صداش می کنن.
2731
آره والا.کاش خشن بود یکم. بیشتر من خشن شدم 😆

اووف زن ذلیلش کردی خخ

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
نه اخلاقش به عنوان مثال چندوقت پیش به شوخی یه نیشگون کوچیک ازش گرفتم چنان اخمی کرد و گفت میری پیش ما ...

چه جالب منم اینجوریم شوهرم نباید ازاینجور شوخی ها باهام بکنه عصبی میشم من خودم ب شخصه جنبه شوخی ندارم فک کنم شوهرتم اینجوریه

زمانی ارزش این دنیا رو میفهمی ک هیچ پناهی جز خدا نداشته باشی
2738
وای مهسا شوهر منم همینطوری اصلا شخصیتم خرد شده انگار بردشم 

دقیقاااا به شوخیام زیاد نمیخنده از خانوادم و خودم ایراد میگیره تو زندون گیر کردم با یه ادم بی روح و خودبزرگ بین عصبی شدم از دستش انقدر ازم ایراد گرفته شخصیت منم ایراد گیر شده 

کاش خوشبختی  مثل مرگ حق همه بود
تو هم به زور تحمل میکنی؟من دلم میخواو بره یه جا کار کنه 2.3 ماه نباشه از بس ازم ایراد میگیره و اخم د ...

من ميخوام طلاق بگيرم

بعضي ميگن بشين زندگيتو كن همه مردا همينن 

ولي من اعصابم ديگه نميكشه

خداجون شکرت زودی دعام مستجاب شد🙏🏻
ترس ندارم ازش....نمیدونم به چی میگی ترس ولی من جلوی شوهرم اعتماد به نفسم خیلیییی کمه  حتی واس ...

وای بخدا منم همینطور اصلا اعتماد بنفس جلوش ندارم حتی تویه جمع نمیتونم وقتی اون باشه یچیزی تعریف کنم

2706