2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دوس داشتم ازش بترسم ولی اون از من میترسه بیشتر

خشن دوس داشتی خخ

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2731
ترس ندارم ازش....نمیدونم به چی میگی ترس ولی من جلوی شوهرم اعتماد به نفسم خیلیییی کمه  حتی واس ...

برعکسه این کارارو جلوشوهر باس کنی جلو بقیه ن

شوهرخودیه😁

دلش گرفتو ازآدمادورشد،اونقدردور که ماه صداش می کنن.
تحملش میکنی؟؟منم بدم اومده ازش حس بدیه 

مجبورم تحملش کنم 😔منم

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
2740
چقد بد 😔😔😔 اخلاقش چی اونم بده یا فقط قیافش غلط اندازه ؟؟؟

نه اخلاقش به عنوان مثال چندوقت پیش به شوخی یه نیشگون کوچیک ازش گرفتم چنان اخمی کرد و گفت میری پیش مامانت چیز یادت میده که زبونم بند اومد

ابروی خودشم هس نترس فقط یکاری کن بالانبره

اره دقیقا .بعضی وقتا میگم اون بچه اس.تو که بچه نیستی.مادری کن.که بچه بازی در نیاره.بخدااا

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
برعکسه این کارارو جلوشوهر باس کنی جلو بقیه ن شوهرخودیه😁

میدونم.....اتفاقا به یه مشکل بزرگ برام تبدیل شده.....

بعد از ۷ سال با هم بودن نتونستم هنووووزززززز

آخه اعتماد به نفسم یهو میاد پایین...البته خیلی از اوایل بهتر شدم اون موقع ها که یه کار عادی و کوچیکم نمیتونستم جلوش انجام بدم

2706