2737
2734
قربونت برم عزیزم ممنونم که به فکرمی😘😍 میترسم بگم بهش قبول نکنه یا مانع بشه واقعا نمیدونم چیکار کن ...

قربونت برم،،من یه زنم،،تمامی حسهاتو میفهمم،،میخوای اول به پدرت بگو عزیز،،بهترین راه به نظرم اول خونواده خودتن،،فقط قوی باش و محکم،،یه راه پیش روته که واقعا سخته

زندگی هنوز قشنگیاشو داره،،باور کردم،،باور کن  
قربونت برم،،من یه زنم،،تمامی حسهاتو میفهمم،،میخوای اول به پدرت بگو عزیز،،بهترین راه به نظرم اول خونو ...

فداتم که درکم میکنی😍😍

خیلی سخته ولی میگم بهش چاره ای ندارم...

خیلی باید قوی باشم وگرنه نمیتونم 

برام دعا کن که حال دلم خوب بشه ممنون گلمممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتم که درکم میکنی😍😍 خیلی سخته ولی میگم بهش چاره ای ندارم... خیلی باید قوی باشم وگرنه نمیتونم&n ...

من حتما برات دعا میکنم که هر چی به نغعته همون بشه،الهی امین،،قوی باش عشقم❤❤

2731
قربونت برم که اینقدر ماهی😍😍😍😍 الهی عاقبت به خیر بشی مرسی عزیزم💜💜💜

تا اونجایی که بتونم هر کمکی ازم بربیاد دریغ نمیکنم دوستم🎈🎈🎈😘

من ازش نمیترسم اون بیشتر حساب میبره تا من  فقط یجاهایی کوتاه میام مثلا میدونم اگه باش بحث کنم قده سرکار دعوا میکنه میندازنش بیرون یت عصبانی بیرون بره میزنه به یکی یه وقت یه بلایی سرخودش بیاره عصبانی میشه دیوونه میشه برا همین همیشه آروم باش حرف میزنم 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2738