2737
2734

همش احساس تنهایی میکنم. شوهرم بعضی وقتا خیلی اذیتم میکنه . بداخلاقی میکنه. ماشین نداریم جایی بریم یکسره خونه ایم . یه دختر5ماهه دارم . دیگه اعصابم خوردشده  . احساس میکنم دارم افسرده میشم . میگم توکه نه پول درست حسابی داری نه اخلاق درست . ...توخونه یه کاری نمیکنه که آدم خوشحال باشه . چندوقته همش دعوامیکنیم .التماسش کردم که توروخدا جلوبچه اینکارارو نکن بازتکرارمیکنه و ازهمه چی ایراد میگیره .فک میکنه من هرکاری میکنم ازلج بااونه . شماام اینطورید؟ همسراتون هنیشه خوبن؟ اگه بداخلاقی میکنن چکارمیکنید؟

شوهرمنم اینجوریه 

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو دخترتو داری ابجی گلم ی موجود نازه کوچولو ک با وجودش ب زندگیت رنگ میده اما من همونم ندارم مجبورم با تنهاییم بسازم با نبودنای شوهرم با دیر اومدناش با خستگیاش اما چ میشه کرد زندگی خیلی از ماها همینه سعی کن با کوچولوت خوش باشی عزیزدلم😘😘

شوهرمنم اینجوریه 

عزیزم رفتار مرد به زنش بستگی داره. مثل بچه به مادر نگاه میکنن

ادم ارومی باش.غر نزن. با عشق به بچت.با اشپزی.با سریال و تلویزیون برا خودت سرگرمی ایجاد کن و در کنارش اروم ک شدی با شوهرت شوخی کن. لحنتو اروم کن

بعد ببین چه تاثیری داره

البته یه مدت طول میکشه عجله نکن

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 
عزیزم رفتار مرد به زنش بستگی داره. مثل بچه به مادر نگاه میکنن ادم ارومی باش.غر نزن. با عشق به بچت.ب ...

ببخشید برای استارتر اینو زدم‌ ولی برای شما هم بد نیست خوندنش :)

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا 

شوهر من منهاي بداخلاقي ، همينجوريه، هيچ جا نميريم، من و پسر شش ساله ام همش توي خونه ايم، نهايتا خودمون دو تا مهموني خونه خواهري مادري كسي بريم اونم يه نوك پا، امروز مامانم اينا و خواهرم اينا و داداشم اينا همه رفتن شمال، فقط ما نرفتيم😢 شوهرمم خوابه از بعد از ظهر، كلافه ام، منم دارم افسرده و پرخاشگر ميشم😔

2740
خوب عزیزم شرایط خوب نیست، همه تو فشارن و نگران آینده، خودت اذیت نکن

بخدا اينا همش بهانه است، ما خداروشكر مشكل خاصي نداريم. شوهرم تنبله، اهل سفر نيست. قبلا بهتر بود،شانس پسرمه، حتي يه شهربازي يا پارك سه نفره نميريم، هميشه پر از بغضم، بهش ميگم همش ميگه چشم، ولي همچنان ادامه داره

اگر فکر میکنه از لجش داری یه کارایی میکنی یه مدت زیر و رو کن زندگیت رو تا دوباره بهت اعتماد کنه
مثلن برای خودتون جشن سه نفری ترتیب بده. یه کیک کوچولو بی مناسبت
از این کارا.....هی شیرین کن زندگی رو

شوهر من خب خیلی خویه ولی چون من خوبم خوبه 

من کلا ناراحتیمو ازچیژی بروش‌نمیارم ینی چیژی بخام منفی بهش نمیگم  ازش خاهش میکنم جوری ک نفهمه ناراحتم مثلا میگما میخام بگم بداخلاقی چرا میگم میخای یکاری کنیم ازاین بی حوصلگی دربیایم هردو حس میکنم بخاطر این که مثلا فلان شده هردو یکم بداخلاقی میکنیم باهم و خوب نیست عزیزم 

اصلا هم باهاش دعوا نمیکنم کلا چیزی بهم بگه نازاحت بشم  توجشماش نگاه میکنم جوری ک بفهمع ناراحت شدم ولی سکوت میکنم میرم یه حا میشینم با گوشیم ورمیرم تا فکزکنه روحرفش البته اینم بگم من سکوت ک میکنم بخاطراینکه خیلی شلوغ میکنم و شیطونم و البته عاشق شیطونیامه سریع میفهمه چیکارکرده میاد سمتم 

2706